W dniu 7.04 w naszym liceum odbył się konkurs piosenki lat 70/80. Uczestnicy z różnych szkół sprawili, że poprzeczka była postawiona naprawdę wysoko! Konkurs cieszył się tak duża frekwencją i zainteresowaniem, że Dyrekcja postanowiła na stałe wpisać go w życie szkoły. Konkurs poprowadziły Aleksandra Krużel oraz Angelika Wiatr.

Jury w składzie Ilona Krawczyk, Wiktoria Wcislo, Bartek Zabawa, Sabina Rapacz i Ewa Wojtanowska po długich i burzliwych naradach zdecydowało:

I miejsce – Daria Nalepa (1H) – III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie
II miejsce – Bartek Winiarski – XIV Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie
III miejsce – Oliwia Giza (2F)– III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie

Wyróżnienia:

• Emilia Płaneta – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
  • Karolina Pocica – VII Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie
Nagrodami za 1, 2 i 3 miejsce były wejściówki dla 4 osób do Challenge Exit Room Tarnów, który jednocześnie objął mały patronat nad akcją!
Dodatkowo Samorząd Uczniowski przyznał 3 nagrody specjalne dla uczestników i osób z publiczności, którzy porwali i rozkręcili zabawę. Nagrodzeni zostali:
  • Bartek Winiarski – pendrive i powerbank
  • Tomasz Płaneta – powerbank
  • Filip Bień – powerbank

Organizatorem akcji była klasa 1D.

Wielkie podziękowania należą się także prof. Dzierwie, ekipie nagłośnienia (Tomek Dorosz, Tomek Jeniec, Jakub Józefkiewicz, Grzegorz Wrona, Justyn Wojdyło, Hubert Krukowski) oraz Samorządowi Uczniowskiemu za wsparcie.

Fotorelacja autorstwa Kamila Kłosa (1D).