nasza_szkola.jpg
Kalendarz Europejski
Programowanie Visual Studio 2008, 2012 C++ Express
informacje.jpg

organizacje.jpg

inne.jpg
Współpraca:
Wspierają nas: 
„Retro żużel. Wspomnienia. Historyczne mecze tarnowskich „Jaskółek” w III LO w Tarnowie.”
Wpisany przez Tomasz Sobczak   

Wszystkich kibiców żużla zapraszamy na projekcję historycznych meczów tarnowskiej drużyny, którym będzie towarzyszył komentarz zaproszonych gości, m.in. trenera Mariana Wardzały, a także znawców historii żużla i komentatorów sportowych: Adama Gomółki, Roberta Nogi. Pierwsze spotkanie z cyklu pt. „Retro żużel. Wspomnienia. Historyczne mecze „Jaskółek” odbędzie się we czwartek, 27 listopada, o godzinie 18:00 w sali nr 7 w budynku III LO w Tarnowie.

Więcej…
 
Jak odżywiają się uczniowie III LO ?
Wpisany przez Tomasz Sobczak   

W październiku w naszym liceum wśród wybranych klas została przeprowadzona ankieta składająca się z 11 pytań, dotycząca nawyków żywieniowych. Wśród ankietowanych byli uczniowie klas drugich i trzecich.

Więcej…
 
ROAD SHOW
Wpisany przez Tomasz Sobczak   
Uczniowie III LO aktywnie uczestniczyli w Międzynarodowym Programie Edukacyjnym na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pt. „ ROAD SHOW”, który odbył się 17.11.2014 w Kinie Marzenie.
Więcej…
 
Młodzież klas I, II i III,
Wpisany przez Tomasz Sobczak   

W dniach 25 – 28 listopada 2014 r. (wtorek – piątek) w naszej szkole odbędą się próbne pisemne egzaminy maturalne. W tych egzaminach wezmą obowiązkowo udział wszyscy uczniowie klas trzecich wg harmonogramu udostępnionego na tablicach ogłoszeniowych szkoły.

W WYMIENIONYCH  DNIACH CZĘŚCIOWEJ ZMIANIE ULEGNIE ORGANIZACJA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH:

Więcej…
 
Stypendia małopolskie - konsultacje
Wpisany przez Tomasz Sobczak   

Przypominamy że do 30 listopada można zgłaszać wnioski o stypendium z programu "Małopolski program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych". W związku z tym w najbliższy czwartek od godziny 13.30 do 15.00 w sali 24 odbędą się konsultacje.

Zapraszamy także uczniów, którym w minionych latach zabrakło punktów i nie otrzymali stypendiów!!! W tym roku może się to zmienić!

Jeśli nie posiadasz opiekuna dydaktycznego, także pomożemy go znaleźć!

Więcej…
 
Zapraszamy wszystkich chętnych na otwarty wykład
Wpisany przez Tomasz Sobczak   

„W trosce o język” wykład prof. Andrzeja Borowskiego

Więcej…
 
Szkolne Koło HDK / Honorowych Dawców Krwi /
Wpisany przez Tomasz Sobczak   

zaprasza wszystkich chętnych którzy ukończyli 18 lat do  zapisania się do Klubu /opiekun Grzegorz Dzierwa nauczyciel EDB ,WDŻ.

Więcej…
 
XIII KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW 'IMPROVE YOUR ENGLISH' 2014/2015
Wpisany przez Tomasz Sobczak   

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych z Tarnowa i powiatu tarnowskiego do udziału w XIII edycji konkursu języka angielskiego. Od bieżącego roku szkolnego konkurs organizowany jest przy wsparciu Tarnowskiej Inicjatywy Oświatowej E-ducaTIO.

Więcej…
 
Warsztaty naukowe dla gimnazjalistów
Wpisany przez Jan Ryba   

Ogłoszenie dla GIMNAZJALISTÓW!

Towarzystwo Przyjaciół III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Tarnowie wspólnie z III LO organizuje lekcje dla gimnazjalistów. Zajęcia w budynku III LO, rozpoczną się 1 grudnia br. Odbędzie się 15 spotkań,  raz w tygodniu po 90 minut. Opłata za jeden przedmiot to 100 zł. Szczegóły znajdują się na plakatach wywieszonych na tablicach ogłoszeń w gimnazjach a także na stronie III LO.
Warsztaty kierowane głównie dla uczniów klas trzecich gimnazjów (szczególnie zajęcia z chemii).

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana wypełnij formularz.

 
MOZA
Wpisany przez Tomasz Sobczak   

! grudnia odbędzie się szkolny etap Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki.  Wszelkie informacje na stronie: olimpiada.uksw.edu.pl .Zgłoszenia przyjmuje prof. Marzanna Łabuz do 23.11.

1 grudnia odbędzie się szkolny etap Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki.  Wszelkie informacje na stronie: olimpiada.uksw.edu.pl

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 177