nasza_szkola.jpg

Światowy Dzień Walki z AIDS i Narkomanią PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Sobczak
wtorek, 29 listopada 2011 12:18
W naszej szkole 01.12.2011 o godz. 10.05, w sali nr 14 odbędzie się:

1. Program artystyczny i informacyjny przygotowany przez klasę II C z prof. Małgorzatą Ważną.

2. Kolportaż ulotek i materiałów informacyjnych: „Test na HIV”, „Test na Odpowiedzialność”, „Jak mogę uniknąć zakażenia wirusem HIV”, „Informacja o HIV/AIDS”.

3. Ekspozycja plakatów własnych i otrzymanych od Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Tarnowie.

4. ...

4. Gazetka w kąciku psychologicznym popularyzująca i zachęcająca uczniów do zrobienia sobie testu na obecność wirusa HIV.

4. Finał medialnego konkursu wiedzy o AIDS przeprowadzonego 28.11.2011 na platformie edukacyjnej szkoły. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas pierwszych i drugich. Wyniki konkursu potwierdziły wysoki poziomem wiedzy uczniów na temat AIDS. W konkursie uczestniczyła również młodzież z zaprzyjaźnionego Gimnazjum NR I.

Nagrody za konkurs ufundowała Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Tarnowie.

W imprezie profilaktyki AIDS i narkomanii 1.12.2011uczestniczą klasy: II C, II H i I i oraz zaproszony gość, czyli Pani Danuta Węgrzyn z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Tarnowie.

Pedagog Szkolny

Danuta Rybińska- łado

Tarnów, dn. 29.11.2011

W konkursie medialnym na temat wiedzy o AIDS wzięli udział uczniowie z klasy:

I C, I D, I F, I i, II A, II B, II C, II E, II F, II H.

Zmieniony: czwartek, 01 grudnia 2011 08:55