Spotkanie z absolwentem, aktorem Marcinem Kwaśnym

W piątek 21.04.2017r. mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły, znanego i cenionego polskiego aktora jak i również absolwenta III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza, Marcina Kwaśnego. Aktor znany jest  m.in. z seriali „Czas Honoru” i „Szpilki na Giewoncie” oraz z głównej roli w filmie „Rezerwat”.

Spotkanie odbyło się w ramach jubileuszu 120-lecia naszej szkoły. Pan Marcin był uprzejmy podzielił się z nami swoimi wspomnieniami z czasów licealnych oraz doświadczeniami z życia aktora. Opowiedział nam sporo ciekawych anegdot na temat szkoły, nauczycieli oraz uczniów. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i cieplej atmosferze.

Pan Marcin jako honorowy absolwent III Liceum został obdarowany pamiątkowym medalem przez Dyrektora Pana Jana Rybę.

 

Fotorelacja pana Wiesława Noska:

 

Fotorelacja Ewy Michalik:

 

Opisy i zdjęcia pozostałych spotkań dostępne na stronie:

https://www.iii-lo.tarnow.pl/kategoria/spotkania-z-absolwentami/