Wakacyjne Warsztaty Matematyczno-Informatyczne

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych, zainteresowanych rozwijaniem swoich zdolności matematycznych i informatycznych oraz startem w Olimpiadzie Matematycznej Juniorów (dawne OMG), Olimpiadzie Informatycznej Gimnazjalistów oraz Olimpiadzie Matematycznej i Olimpiadzie Informatycznej na otwarte wakacyjne warsztaty matematyczno-informatyczne w III Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie.

Organizatorem warsztatów jest III LO w Tarnowie. Zajęcia poprowadzą nauczyciele III LO w Tarnowie: Marcin Radwański (matematyka), Robert Zieliński (informatyka) oraz absolwenci III LO w Tarnowie – finaliści Olimpiady Matematycznej oraz Olimpiady Informatycznej.

Warsztaty odbędą się w dniach od  28 sierpnia (poniedziałek) do   31 sierpnia 2017r (czwartek) w budynku III LO w Tarnowie. Każdego dnia zajęcia będą odbywać się w godzinach 10.00-14.00. Uczniowie będą pracować w dwóch grupach zaawansowania: grupie początkującej oraz grupie zaawansowanej.

Zgłoszenia do udziału w projekcie prosimy składać do 20 sierpnia 2017 r. przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej warsztatów oraz dostarczenie na pierwsze zajęcia zgody rodziców.

Ewentualne pytania i uwagi prosimy kierować do Marcina Radwańskiego: na adres mailowy: mrsar@poczta.onet.pl lub telefonicznie: 501 366 317.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Warsztatom patronuje Ogólnopolska Akademia Programowania.

Zgoda rodziców