logo-iiilologo-120-lecie

Rok Jubileuszowy 120 lecia

III Liceum Ogólnokształcącego

im. Adama Mickiewicza

2016-2017

“Rok 2017 to wyjątkowy okres dla III LO. W tym czasie przeżywamy 120-lecie naszego Liceum. Szkoła przez cały rok organizuje liczne akcje dla uczniów, dzięki którym mogą oni bliżej poznać historię III LO w Tarnowie.”

 

Serdecznie zapraszamy na Zakończenie Roku Jubileuszowego, podczas którego m. in. zostaną otworzone odnowione drzwi naszej szkoły oraz będzie obowiązywał zupełnie inny plan lekcji, gdzie zajęcia będą prowadzone przez Absolwentów i Uczniów naszego Liceum w konwencji Mistrz-Uczeń.

6 listopada (poniedziałek)
Uroczystości rozpoczną się o godzinie 8:15 na terenie III LO w Tarnowie. Następnie uczestnicy udadzą się do Katedry, gdzie pod przewodnictwem ks. biskupa Stanisława Salaterskiego o godzinie 9:00 zostanie odprawiona koncelebrowana  Msza Święta. Kolejnym punktem programu jest złożenie kwiatów pod pomnikiem naszego Patrona, Adama Mickiewicza i przemarsz do Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Gumniskiej w Tarnowie. Po godzinie 11:30 rozpocznie się Gala. Na godzinę 19:00 zaplanowano rozpoczęcie Balu Jubileuszowego (restauracja Kasyno w Mościcach), na który serdecznie zapraszamy!

7 listopada (wtorek)
8:00   –  13:00      Jubileuszowy Plan Lekcji (PWSZ Tarnów)
13:00 –   18:00     Dzień Otwarty Szkoły – zwiedzanie budynku III LO przez  Absolwentów i Przyjaciół III LO

Aby zgłosić chęć udziału w Zakończeniu Roku Jubileuszowego należy wypełnić poniższy formularz:

W przypadku problemów proszę o kontakt: kubala.kamil11@gmail.com


Formularz zgłoszeniowy: