Drodzy Maturzyści 2018,

Za kilka miesięcy przystąpicie do jednego z ważniejszych sprawdzianów edukacyjnych w Waszym życiu – egzaminu maturalnego. Doskonale rozumiemy Wasze obawy i niepokoje związane z tym wydarzeniem. Jesteśmy jednak przekonani, że – podobnie jak Wasi starsi koledzy – poradzicie sobie bardzo dobrze z tym wyzwaniem i za rok o tej porze będziecie rozpoczynać naukę w Waszych wymarzonych uczelniach!

Teraz możecie liczyć na wsparcie swoich nauczycieli, którzy na pewno właściwie Was ukierunkują i przygotują do pracy z zadaniami egzaminacyjnymi. Ponadto swoje umiejętności i wiedzę będziecie mogli sprawdzić podczas trzech edycji próbnych matur: w listopadzie, styczniu i marcu.

Życzymy Wam dużo wytrwałości i zapału!

 

P.S. Poniżej przedstawiamy adresy przydatnych stron internetowych:

  1. Centralna Komisja Egzaminacyjna: http://www.cke.edu.pl/

       linkiEgzamin maturalny  „”w nowej ” formule:

  • Procedury 2017/2018 (znajdziecie tutaj bardzo dokładne informacje opisujące formułę egzaminu maturalnego – zwróćcie szczególną uwagę m.in. na zakaz wnoszenia na salę egzaminacyjną jakichkolwiek urządzeń telekomunikacyjnych!)
  • Komunikaty (m. inO harmonogramie egzaminu maturalnego w 2018 r.;                                              O olimpiadach; O egzaminie z informatyki; O przyborach)

 

 

  1. Ministerstwo Edukacji Narodowej: http://www.men.gov.pl
  2. Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie: http://www.oke.krakow.pl
  3. Inne:
  1. Po egzaminie maturalnym: