NAUCZYCIELE  III LO W TARNOWIE W R. SZK. 2019/2020

 

DYREKCJA

Lp. IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO
       1. Jan Ryba Dyrektor,   nauczyciel matematyki
       2. Małgorzata Ważna Wicedyrektor,   nauczyciel języka łacińskiego
       3. Tadeusz Łabno Wicedyrektor,   nauczyciel geografii

 

NAUCZYCIELE

Lp. NAZWISKO I IMIĘ STANOWISKO
       1. Barnaś Małgorzata Nauczyciel  języka angielskiego (URLOP)
       2. Batko Agnieszka Nauczyciel matematyki oraz elementów logiki matematycznej
       3. Bukartyk Andrzej Nauczyciel  języka niemieckiego
       4. Chwistek Filip Nauczyciel  wychowania fizycznego
       5. Cichoń Małgorzata Nauczyciel plastyki
       6. Czarnik Agnieszka Nauczyciel  języka polskiego
       7. Dzierwa Grzegorz Nauczyciel  edukacji dla bezpieczeństwa
       8. Filipczuk Agnieszka Nauczyciel języka angielskiego
       9. Furmańska Agnieszka Nauczyciel matematyki
   10. Gawelowicz Maria Nauczyciel  języka angielskiego i języka rosyjskiego
   11. Godek Beata Nauczyciel bibliotekarz
   12. Godek Małgorzata Nauczyciel  matematyki
   13. Golec – Twarowska Dominika Pedagog szkolna (URLOP)
   14. Golonka Krzysztof Nauczyciel  chemii i filozofii
   15. Grabias Grzegorz Nauczyciel informatyki
   16. Gurbisz Anita Nauczyciel  języka angielskiego
   17. Honkisz Małgorzata Nauczyciel podstaw  przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce
   18. Horbacewicz Jarosław Nauczyciel informatyki
   19. Janus Bożena Nauczyciel  języka polskiego
   20. Jarmuła Anna Nauczyciel  bibliotekarz
   21. Jewuła Łukasz Nauczyciel  historii; historii i społeczeństwa
   22. Jurasz Dominika Nauczyciel  biologii
   23. Juśko Agnieszka Nauczyciel  języka niemieckiego (Goethe Zertikat)
   24. Kajmowicz Bożena Nauczyciel fizyki i przyrody
   25. Kobielski Jacek Nauczyciel  języka niemieckiego
   26. Kocoł Krzysztof Nauczyciel  wychowania fizycznego
   27. Kocoł Monika Nauczyciel  języka niemieckiego
   28. Korus Dariusz Pedagog  szkolny
   29. ks. Kostrzewa Marian Nauczyciel religii
   30. Kowal Agata Nauczyciel  języka angielskiego
   31. Krawczyk- Trybulska Małgorzata Nauczyciel  historii, historii i społeczeństwa
   32. Kuczyńska – Babiec Jowita Nauczyciel  języka hiszpańskiego
   33. Kurzawska Sylwia Nauczyciel  języka hiszpańskiego
   34. Lada Agata Nauczyciel chemii
   35. Lasko Adam Nauczyciel  fizyki  i programowania
   36. Lasko Dorota Nauczyciel  wychowania fizycznego
   37. Lisińska Agnieszka Nauczyciel  języka angielskiego
   38. Łabno Aneta Nauczyciel muzyki
   39. Łabuz Marzanna Nauczyciel  geografii i przyrody
   40. Małek Krzysztof Nauczyciel  języka polskiego
   41. Maślanka Justyna Nauczyciel języka polskiego
   42. Mikosińska Marta Nauczyciel  języka polskiego
   43. Miś Barbara Nauczyciel  matematyki
   44. Morys – Wróbel Dorota Nauczyciel etyki
   45. Nowak Edyta Nauczyciel  języka angielskiego

i dziennikarstwa informacyjnego

   46. Nykiel Elżbieta Nauczyciel  języka angielskiego
   47. Olszewski Michał Nauczyciel chemii
   48. Pantera Jerzy Nauczyciel fizyki
   49. Patyk Joanna Nauczyciel  chemii
   50. Plebanek Leon Nauczyciel  informatyki
   51. Płonka Krzysztof Nauczyciel  historii, historii i społeczeństwa
   52. Prodanowska Jolanta Nauczyciel  języka angielskiego
   53. Radwański Marcin Nauczyciel  matematyki i brydża sportowego
   54. Reiner Beata Nauczyciel  języka angielskiego
   55. Rzońca Natalia Nauczyciel  języka angielskiego (URLOP w I okresie nauki)
   56. Słowek Beata Nauczyciel biologii
   57. Sobczak Tomasz Nauczyciel  informatyki (URLOP)
   58. Srebro Danuta Nauczyciel matematyki
   59. Szperka Kinga Nauczyciel języka angielskiego
   60. Szupińska Aneta Nauczyciel języka angielskiego
   61. Szumlańska Hanna Nauczyciel rewalidacji
   62. Ślęzak Jarosław Nauczyciel  języka polskiego
   63. s. Tarnowska Anna Nauczyciel religii
   64. Tkaczyk – Szwed Barbara Nauczyciel  wychowana fizycznego
   65. Uchwat – Zaród Dorota Nauczyciel  języka angielskiego
   66. Wałaszek Ewa Nauczyciel  wychowania fizycznego
   67. Wańczyk Katarzyna Nauczyciel  języka angielskiego (URLOP)
   68. Widomska Monika Nauczyciel  języka francuskiego i  WOK
   69. Woskowicz Ewa Nauczyciel matematyki  i matematycznych metod obliczeniowych w biologii i chemii
   70. Woziwoda Magdalena Nauczyciel  geografii , HiS i WOS
   71. Woźniak Natasza Nauczyciel matematyki
   72. Wójcik Joanna Nauczyciel  biologii
   73. Wójcik Katarzyna Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
   74. Wrońska Halina Nauczyciel  języka angielskiego (URLOP)
   75. Zieliński Robert Nauczyciel  informatyki
   76. Żołyniak Jelena Nauczyciel  wychowania fizycznego
   77. Żurowski Kazimierz Nauczyciel  wychowania fizycznego
   78. Życzkowska Kinga Nauczyciel  religii