NAUCZYCIELE  III LO W TARNOWIE W R. SZK. 2017/2018

 

DYREKCJA

Lp IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO
       1. Jan Ryba Dyrektor,   nauczyciel matematyki
       2. Małgorzata Ważna Wicedyrektor,   nauczyciel języka łacińskiego
       3. Tadeusz Łabno Wicedyrektor,   nauczyciel geografii

 

NAUCZYCIELE

Lp. NAZWISKO I IMIĘ STANOWISKO
       1. Baran Dominika Nauczyciel  biologii
       2. Barnaś Małgorzata Nauczyciel  języka angielskiego
       3. Boryczko Dorota Nauczyciel  języka angielskiego
       4. Bukartyk Andrzej Nauczyciel  języka niemieckiego
       5. Chlipała  Barbara Nauczyciel  chemii
       6. Chwistek Filip Nauczyciel  wychowania fizycznego
       7. Czarnik Agnieszka Nauczyciel  języka polskiego
       8. Ćwioro Magdalena Nauczyciel bibliotekarz (URLOP)
       9. Dzierwa Grzegorz Nauczyciel  edukacji dla bezpieczeństwa
   10. Gawelowicz Maria Nauczyciel  języka angielskiego i języka rosyjskiego
   11. Godek Beata Nauczyciel bibliotekarz
   12. Godek Małgorzata Nauczyciel  matematyki
   13. Golec – Twarowska Dominika Pedagog szkolna
   14. Golonka Krzysztof Nauczyciel  chemii i matematyki
   15. Honkisz Małgorzata Nauczyciel podstaw  przedsiębiorczości

i ekonomii w praktyce

   16. Janus Bożena Nauczyciel  języka polskiego
   17. Jarmuła Anna Nauczyciel  bibliotekarz
   18. Jewuła Łukasz Nauczyciel  historii; historii i społeczeństwa
   19. Jurasz Dominika Nauczyciel  biologii
   20. Juśko Agnieszka Nauczyciel  języka niemieckiego
   21. Kajmowicz Bożena Nauczyciel fizyki
   22. Kobielski Jacek Nauczyciel  języka niemieckiego
   23. Kocoł Krzysztof Nauczyciel  wychowania fizycznego
   24. Kocoł Monika Nauczyciel  języka niemieckiego
   25. Kowal Agata Nauczyciel  języka angielskiego
   26. Krawczyk- Trybulska Małgorzata Nauczyciel  historii, historii i społeczeństwa
   27. Kucharska – Wróbel Dorota Nauczyciel etyki
   28. Kuczyńska – Babiec Jowita Nauczyciel  języka hiszpańskiego
   29. Lada Agata Nauczyciel chemii
   30. Lasko Adam Nauczyciel  fizyki
   31. Lasko Dorota Nauczyciel  wychowania fizycznego
   32. Maślanka Justyna Nauczyciel języka polskiego
   33. Łabuz Marzanna Nauczyciel  geografii
   34. Małek Krzysztof Nauczyciel  języka polskiego
   35. Martowicz Małgorzata Nauczyciel chemii
   36. Mikosińska Marta Nauczyciel  języka polskiego  (URLOP)
   37. Miś Barbara Nauczyciel  matematyki
   38. Nowak Edyta Nauczyciel  języka angielskiego

i dziennikarstwa informacyjnego

   39. Nykiel Elżbieta Nauczyciel  języka angielskiego
   40. Pantera Jerzy Nauczyciel fizyki
   41. Patyk Joanna Nauczyciel  chemii
   42. Plebanek Leon Nauczyciel  matematyki
   43. Płonka Krzysztof Nauczyciel  historii, WOS, historii i społeczeństwa
   44. Prodanowska Jolanta Nauczyciel  języka angielskiego
   45. Radwański Marcin Nauczyciel  matematyki
   46. Reiner Beata Nauczyciel  języka angielskiego
   47. Rzońca Natalia Nauczyciel  języka angielskiego
   48. Sobczak Tomasz Nauczyciel  informatyki, programowania i podstaw fotografii dziennikarskiej
   49. Spala Hanna Nauczyciel  języka polskiego i  WOK (URLOP)
   50. Słowek Beata Nauczyciel biologii i przyrody
   51. Szumlańska Hanna Nauczyciel rewalidacji
   52. Ślęzak Jarosław Nauczyciel  języka polskiego
   53. s. Tarnowska Anna Nauczyciel religii
   54. Tkaczyk – Szwed Barbara Nauczyciel  wychowana fizycznego
   55. Uchwat – Zaród Dorota Nauczyciel  języka angielskiego
   56. Wałaszek Ewa Nauczyciel  wychowania fizycznego
   57. Wańczyk Katarzyna Nauczyciel  języka angielskiego (URLOP)
   58. Widomska Monika Nauczyciel  języka francuskiego i  WOK
   59. Woskowicz Ewa Nauczyciel matematyki
   60. Woziwoda Magdalena Nauczyciel  geografii i WOS
   61. Woźniak Natasza Nauczyciel matematyki
   62. Wójcik Joanna Nauczyciel  biologii  URLOP
   63. ks. Wójtowicz Mariusz Nauczyciel  religii
   64. Wrońska Halina Nauczyciel  języka angielskiego
   65. Zieliński Robert Nauczyciel  informatyki
   66. Żołyniak Jelena Nauczyciel  wychowania fizycznego
   67. Żurowski Kazimierz Nauczyciel  wychowania fizycznego
   68. Życzkowska Kinga Nauczyciel  religii