W roku szkolnym 2023/2024 w naszej Szkole mamy klasy o następujących przedmiotach wiodących:
Klasy PIERWSZE
Lp. | Klasa | Przedmioty wiodące | Imię i nazwisko Wychowawcy |
1. | 1 A | matematyka, język angielski | p. Ewa Wałaszek |
2. | 1 B | biologia, chemia, matematyka | p. Krzysztof Golonka |
3. | 1 C | biologia, chemia, matematyka | p. Halina Wrońska |
4. | 1 D | biologia, chemia, język angielski | p. Barbara Tkaczyk – Szwed |
5. | 1 E | matematyka, fizyka, język angielski | p. Monika Kocoł |
6. | 1 F | matematyka, fizyka, informatyka | p. Małgorzata Barnaś |
7. | 1 G | matematyka, geografia, język angielski | p. Ewa Woskowicz |
8. | 1 H | j. polski, historia, język angielski | p. Edyta Nowak |
Klasy DRUGIE
Lp. | Klasa | Przedmioty wiodące | Imię i nazwisko Wychowawcy |
1. | II A | matematyka, język angielski | p. Łukasz Jewuła |
2. | II B | biologia, chemia, matematyka | p. Dominika Jurasz |
3. | II C | biologia, chemia, matematyka | p. Agnieszka Filipczuk |
4. | II D | biologia, chemia, język angielski | p. Dorota Lasko |
5. | II E | matematyka, fizyka, język angielski | p. Leon Plebanek |
6. | II F | matematyka, fizyka, informatyka | p. Bożena Kajmowicz |
7. | II G | matematyka, geografia, język angielski | p. Marta Mikosińska |
8. | II H | j. polski, historia, język angielski | p. Agnieszka Ziewacz |
9. | II i | biologia, chemia, język angielski | p. Piotr Matura |
Klasy TRZECIE
Lp. | Klasa | Przedmioty wiodące | Imię i nazwisko Wychowawcy |
—– | —– | ———————————————————— | ————————————————– |
1. | III B | biologia, chemia, matematyka | p. Jolanta Prodanowska |
2. | III C | biologia, chemia, matematyka | p. Aneta Szupińska |
3. | III D | biologia, chemia, język angielski | p. Bernadeta Borowicz |
4. | III E | matematyka, fizyka, język angielski | p. Beata Reiner |
5. | III F | matematyka, fizyka, informatyka | p. Krzysztof Płonka |
6. | III G | matematyka, geografia, język angielski | p. Natasza Woźniak |
Klasy CZWARTE
Lp. | Klasa | Przedmioty wiodące | Imię i nazwisko Wychowawcy |
1. | IV A | język polski, historia, WOS | p. Filip Chwistek |
2. | IV B | biologia, chemia, matematyka | p. Katarzyna Wańczyk |
3. | IV C | biologia, chemia, matematyka | p. Sylwia Kurzawska |
4. | IV D | biologia, chemia, język angielski | p. Agnieszka Czarnik |
5. | IV E | matematyka, fizyka, język angielski | p. Tomasz Sobczak |
6. | IV F | matematyka, fizyka, informatyka | p. Krzysztof Kocoł |
7. | IV G | matematyka, geografia, język angielski | p. Monika Widomska |