TERMINARZ  II OKRES NAUKI           ROK SZKOLNY 2018 /2019

 

Lp. CZYNNOŚCI DO WYKONANIA TERMIN
    1. Rozpoczęcie II okresu nauki 28.01.2019 r. (poniedziałek)

 

    2. Zebranie plenarne Rady Pedagogicznej 31.01. 2019 r. (czwartek)

godz. 15.00

 

    3. Apel podsumowujący I okres nauki 04.02.2019 r. (poniedziałek)

 

    4. Ostateczny termin składania deklaracji przez maturzystów 7 lutego 2019 r. (czwartek)

 

    5. Próbny egzamin maturalny 25 lutego – 1 marca 2019 r.

poniedziałek – czwartek:

godz. 12.05

piątek:  godz. 13.00

    6. Zebranie dla Rodziców uczniów klas I, II i III 21 marca 2019 r. (czwartek);

godz. 17.00 i 18.00

 

    7. Zebranie szkoleniowe Rady Pedagogicznej 27, 28  marca 2019 r.

(środa, czwartek)

godz. 10.00

 

    8. Rekolekcje Wielkopostne 27.03. – 29.03. 2019 r.

(środa – piątek)

    9. Etap centralny Olimpiady Matematycznej zawody: 3 i 4 kwietnia 2019 r.

(środa, czwartek)

zakończenie: 6.04. 2019 r.

(sobota)

 

10. Klasyfikacja i zatwierdzenie klasyfikacji klas III.

Wytypowanie 3 najlepszych absolwentów III LO.

Posiedzenie PKE w pełnym składzie w sprawie egzaminu maturalnego.

 

17.04.2019 r.  (środa);

godz. 15.00

 

11. Wiosenna przerwa świąteczna 18.04.2019 r. – 23.04.2019 r.

(czwartek – wtorek)

 

12. Spotkanie uczniów klas trzecich z Dyrektorem; rozdanie świadectw ukończenia szkoły

 

26.04.2019 r. (piątek)

 

13. Akademia 3-go Maja 30.04.2019 r. (wtorek)

 

14. Egzamin maturalny pisemny

 

Egzamin maturalny ustny:

·         języki obce nowożytne

 

·         język polski

  06.05. – 23.05. 2019 r.

 

 

 06.05. –  25.05. 2019 r.

 

 09.05. –  22.05.2019 r.

 

15. Dzień Otwarty Szkoły 22.05.2019 r. (środa);

godz. 10.00 – 14.00

16. Zebrania dla Rodziców uczniów klas I i II 23.05.2019 r.  (czwartek)

godz.17.00

17. Dzień Sportu początek czerwca

(np. 03.06.2019)

18. Drugie posiedzenie komisji ds. opracowania projektu (w konsultacji z rodzicami) rocznego planu pracy wychowawczo – profilaktycznej szkoły  czerwiec 2019 r.
19. Klasyfikacja i zatwierdzenie klasyfikacji klas pierwszych i drugich 17. 06. 2019 r. (poniedziałek);

godz. 14.00

 

20. Badanie wyników nauczania w klasach I i II 17, 18, 19 czerwca 2019 r.

(poniedziałek – środa)

21. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 21.06.2019 r. (piątek)

godz. 9.15 (msza św. w Katedrze

o godz. 8.00)

22. Ferie letnie 22.06.2019 – 31.08.2019

(sobota – piątek)

23. Uzupełnienie dokumentacji w e – dzienniku przez wychowawców i innych nauczycieli do 24.06.2019 r. (poniedziałek)
24. Zebranie plenarne Rady Pedagogicznej 25.06. 2019 r. (wtorek)

godz. 9.00

25. Rozdanie  świadectw dojrzałości i aneksów

 

04.07.2019 r. (czwartek)
26. Posiedzenie komisji ds. opracowania rocznego dydaktycznego planu pracy szkoły

 

29. 08. 2019 r. (czwartek)
27. Egzaminy poprawkowe ostatni tydzień sierpnia
28. Zebranie Rady Pedagogicznej 30.08. 2019 r. (piątek)

godz. 9.00

 

DNI   WOLNE   USTAWOWO:

 

  • 1 maja 2019 r. (środa)
  • 3 maja 2019 r. (piątek)
  • 20 czerwca 2019 r. –  Uroczystość Bożego Ciała

 

 

DZIEŃ  WOLNY  OD  ZAJĘĆ  DYDAKTYCZNYCH

 

  • 22 maja 2019 (środa) – Dzień Otwarty Szkoły

 

DNI  WOLNE  OD  ZAJĘĆ  DYDAKTYCZNO – WYCHOWAWCZYCH:

 

  • 2 maja 2019 r. (czwartek)
  • 6.05, 7.05, 8.05. 2019 r.

(poniedziałek, wtorek, środa – pisemny egzamin   maturalny)

  • 3 czerwca 2019 r. (poniedziałek) – Dzień Sportu – termin może ulec zmianie!

 

 

Kalendarz imprez i uroczystości szkolnych przygotowywanych przez poszczególne klasy

Rok szkolny 2018/2019

 

Lp.    Nazwa imprezy Termin Klasa Odpowiedzialny

 

1. Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 03.09.2018

 

Dyrektor Szkoły
2. „Turniej klas pierwszych” 21.09.2018

(piątek)

II B p. A. Lada
3. Dzień Edukacji Narodowej

 

12.10.2018 (piątek) II C p. B. Reiner
4. Święto Niepodległości 11 Listopada 09.11.2018

(piątek)

II H p. E. Nowak
5. Święto Patrona Szkoły 21.12.2018

(piątek)

II G p. M. Godek
6. Rocznica Konstytucji 3 Maja – akademia 30.04.2019

(wtorek)

II E p. D. Lasko
7. Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich 26.04.2019

(piątek)

Samorząd Szkolny p. K. Płonka
8. Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas I i II 21.06.2019

(piątek)

II F p. D. Uchwat – Zaród
             

            Imprezy profilaktyczne

 

9. Światowy Dzień Bez Papierosa

 

listopad

2018

Koło Psychologów p. D. Golec – Twarowska

 

10. Światowy Dzień Walki z AIDS i Narkomanią

 

grudzień

2018

II D p. J. Patyk
11. „Bezpieczne wakacje – bez nałogów”

 

czerwiec

2019

II A p. N. Woźniak
          

            Inne imprezy

 

 

12.

 

Miejskie Targi Edukacyjne

 

kwiecień 2019

Komisja ds. Promocji Szkoły
 

13.

 

Dzień Otwarty Szkoły – tematyczny wystrój korytarzy szkoły

 

 22 maja 2019

(godz. 10.00 – 14.00)

II F p.  D. Uchwat – Zaród

 

 

 

 

14.

 

Studniówki klas III

 

 

 

 

 

 

Rodzice uczniów klas III