Szanowni nauczyciele matematyki, drodzy uczniowie szkół podstawowych.

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu matematycznego „Nie tylko dla orłów” organizowanego przez III LO w Tarnowie dla uczniów szkół podstawowych.

I etap konkursu w bieżącym roku szkolnym, ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną, zostanie przeprowadzony w szkołach macierzystych, dlatego zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i terminarzem załączonym w tym mailu lub na stronie szkoły.

Formularz zgłoszeniowy również dostępny jest w załączniku.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia szkoły do dnia 7 maja 2021 na adres: mg@ebra.pl   (Temat e-maila „NIE TYLKO DLA ORŁÓW”)

Regulamin konkursu konkursu, TERMINARZ, wymagania oraz formularz zgłoszeniowy zgłoszeniowy i zgoda rodziców znajdują się na stronie internetowej naszej szkoły: www.iii-lo.tarnow.pl w zakładce DLA UCZNIÓW – UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ)

Zapraszamy do udziału i życzymy sukcesów

W   razie ewentualnych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny (tel. 506 250 522)