DRODZY NAUCZYCIELE I UCZNIOWIE !

Niedługo rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu języka angielskiego „Improve Your English” organizowanego przez III LO w Tarnowie dla uczniów szkół podstawowych.

TERMINARZ KONKURSU W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH do 20 listopada 2022

ETAP I SZKOLNY (Organizowany w szkole uczestnika przez Dyrektora lub nauczyciela koordynującego) 25 listopada 2022 ( on-line lub stacjonarnie- formę uzależniamy od sytuacji i możliwości, pozostawiając decyzję w gestii poszczególnych szkół). Arkusz konkursowy wysłany zostanie 3 dni wcześniej drogą mailową.

PRZESYŁANIE PRZEZ SZKOŁY PRAC ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU ( 70% max liczby punktów) do 16 grudnia 2022.

ETAP II MIĘDZYSZKOLNY 10 marca 2023 (Budynek III LO)

OGŁOSZENIE WYNIKÓW do 3 kwietnia 2023 (strona internetowa III LO)

ZAKOŃCZENIE KONKURSU i WRĘCZENIE NAGRÓD 21 kwietnia 2023 (godzina zostanie podana przy ogłoszeniu wyników)

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.
Tu jest Zgłoszenie i Deklaracja

Koordynator konkursu