NAUCZYCIELE III LO W TARNOWIE W R. SZK. 2023/2024
DYREKCJA
Lp. | IMIĘ I NAZWISKO | STANOWISKO |
1. | p. Jan Ryba | Dyrektor, nauczyciel matematyki |
2. | p. Małgorzata Ważna | Wicedyrektor, nauczyciel języka łacińskiego |
3. | p. Tadeusz Łabno | Wicedyrektor, nauczyciel geografii |
NAUCZYCIELE
Lp. | NAZWISKO I IMIĘ | STANOWISKO |
1. | p. Barnaś Małgorzata | Nauczyciel języka angielskiego |
2. | p. Barnaś Marzena | Nauczyciel prowadzący zajęcia rewalidacyjne |
3. | p. Borowicz Bernadeta | Nauczyciel biologii |
4. | p. Bukartyk Andrzej | Nauczyciel języka niemieckiego |
5. | p. Burnat Krzysztof | Nauczyciel prowadzący zajęcia rewalidacyjne |
6. | p. Chwistek Filip | Nauczyciel wychowania fizycznego |
7. | p. Czarnik Agnieszka | Nauczyciel języka polskiego |
8. | p. Dobrzańska Wiktoria | Nauczyciel geografii |
9. | p. Drąg Dominika | Pedagog szkolna |
10. | p. Filipczuk Agnieszka | Nauczyciel języka angielskiego |
11. | p. Furmańska Agnieszka | Nauczyciel matematyki |
12. | p. Gawelowicz Maria | Nauczyciel języka rosyjskiego |
13. | p. Godek Beata | Nauczyciel bibliotekarz |
14. | p. Godek Małgorzata | Nauczyciel matematyki |
15. | p. Golonka Krzysztof | Nauczyciel chemii i filozofii |
16. | p. Grys Edyta | Nauczyciel prowadzący zajęcia rewalidacyjne |
17. | p. Honkisz Małgorzata | Nauczyciel podstaw przedsiębiorczości, ekonomii w praktyce, biznesu i zarządzania |
18. | p. Janus Bożena | Nauczyciel języka polskiego |
19. | p. Jarmuła Anna | Nauczyciel bibliotekarz; doradztwo zawodowe (URLOP) |
20. | p. Jewuła Łukasz | Nauczyciel historii |
21. | p. Jurasz Dominika | Nauczyciel biologii |
22. | p. Kajmowicz Bożena | Nauczyciel fizyki |
23. | p. Kobielski Jacek | Nauczyciel języka niemieckiego i gry w szachy |
24. | p. Kocoł Krzysztof | Nauczyciel wychowania fizycznego |
25. | p. Kocoł Monika | Nauczyciel języka niemieckiego |
26. | ks. Kostrzewa Marian | Nauczyciel religii |
27. | p. Kowal Agata | Nauczyciel języka angielskiego |
28. | p. Kowal Janusz | Nauczyciel historii, HiT, WOS |
29. | p. Kuczek Katarzyna | Nauczyciel prowadzący zajęcia rewalidacyjne |
30. | p. Kuczyńska – Babiec Jowita | Nauczyciel języka hiszpańskiego |
31. | p. Kurzawska Sylwia | Nauczyciel języka hiszpańskiego |
32. | p. Lada Agata | Nauczyciel chemii |
33. | p. Lasko Adam | Nauczyciel fizyki |
34. | p. Lasko Dorota | Nauczyciel wychowania fizycznego |
35. | ks. Lorek Jan | Nauczyciel języka włoskiego |
36. | p. Łabno Aneta | Nauczyciel muzyki |
37. | p. Małek Krzysztof | Nauczyciel języka polskiego (URLOP) |
38. | p. Matura Piotr | Nauczyciel historii, HiT, wiedzy o Polsce i prawie |
39. | s. Michna Małgorzata | Nauczyciel religii |
40. | p. Mikosińska Marta | Nauczyciel języka polskiego |
41. | p. Miś Barbara | Nauczyciel matematyki |
42. | p. Mitka Elżbieta | Nauczyciel języka polskiego |
43. | p. Morys – Wróbel Dorota | Nauczyciel etyki |
44. | p. Nowak Edyta | Nauczyciel języka angielskiego |
45. | p. Nykiel Elżbieta | Nauczyciel języka angielskiego (URLOP) |
46. | p. Ogar Zbigniew | Nauczyciel fizyki |
47. | p. Pałach – Niziołek Jolanta | Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa |
48. | p. Patyk Joanna | Nauczyciel chemii (URLOP) |
49. | p. Plebanek Leon | Nauczyciel informatyki |
50. | p. Płonka Krzysztof | Nauczyciel historii, HiT |
51. | p. Prodanowska Jolanta | Nauczyciel języka angielskiego |
52. | p. Radwański Marcin | Nauczyciel matematyki i brydża sportowego |
53. | p. Reiner Beata | Nauczyciel języka angielskiego |
54. | p. Rozenbajgier Małgorzata | Psycholog szkolna |
55. | p. Rybak Karolina | Nauczyciel chemii |
56. | p. Rzeszutko Bernadeta | Nauczyciel bibliotekarz |
57. | p. Rzońca Natalia | Nauczyciel języka angielskiego (URLOP) |
58. | p. Słowek Beata | Nauczyciel biologii |
59. | p. Sobczak Tomasz | Nauczyciel informatyki |
60. | p. Solarz Aldona | Nauczyciel wychowana fizycznego |
61. | p. Srebro Danuta | Nauczyciel matematyki |
62. | p. Stach Dorota | Pedagog specjalna |
63. | p. Suchodolska Edyta | Nauczyciel historii i HiT |
64. | p. Szumlańska Hanna | Nauczyciel prowadzący zajęcia rewalidacyjne |
65. | p. Szupińska Aneta | Nauczyciel języka angielskiego |
66. | p. Ślęzak Jarosław | Nauczyciel języka polskiego |
67. | p. Tkaczyk – Szwed Barbara | Nauczyciel wychowana fizycznego |
68. | p. Uchwat – Zaród Dorota | Nauczyciel języka angielskiego |
69. | p. Wałaszek Ewa | Nauczyciel wychowania fizycznego |
70. | p. Wańczyk Katarzyna | Nauczyciel języka angielskiego |
71. | p. Widomska Monika | Nauczyciel języka francuskiego, plastyki, historii sztuki |
72. | p. Woskowicz Ewa | Nauczyciel matematyki |
73. | p. Woziwoda Magdalena | Nauczyciel geografii, wiedzy o Polsce i prawie |
74. | p. Woźniak Natasza | Nauczyciel matematyki |
75. | p. Wójcik Katarzyna | Nauczyciel WDŻ |
76. | p. Wrońska Halina | Nauczyciel języka angielskiego |
77. | p. Wrześniowska Małgorzata | Nauczyciel języka polskiego |
78. | p. Zieliński Robert | Nauczyciel informatyki |
79. | p. Ziewacz Agnieszka | Nauczyciel języka polskiego |
80. | p. Żołyniak Jelena | Nauczyciel wychowania fizycznego |
81. | p. Żurowski Kazimierz | Nauczyciel wychowania fizycznego (URLOP) |
82. | p. Życzkowska Kinga | Nauczyciel religii |