Aktualności | Stypendyści | Olimpiady i konkursy | Opiekunowie | Archiwum

ARCHIWUM

Laureaci i finaliści Olimpiad Przedmiotowych

w roku szkolnym 2013/2014

  1. Katarzyna Bogusz
    finalistka XL Olimpiady Geograficznej
  2. Paulina Dragan
    finalistka 38 Olimpiady Języka Angielskiego
  3. Mateusz Galus
    finalista XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  4. Aleksandra Janusz
    finalistka XLIII Olimpiady Biologicznej
  5. Aleksandra Kowalczyk
    laureatka XXIV Olimpiady Teologii Katolickiej

laureatka XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

  • Paweł Kwiek
    finalista LX Olimpiady Chemicznej
  • Sylwia Lubas
    laureatka XVIII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
  • Jakub Merchut
    laureat XL Olimpiady Historycznej
  • Kinga Pióro
    laureatka LX Olimpiady Chemicznej
  • Kamila Schenk
    finalistka 37 Olimpiada Języka Niemieckiego
  • Agnieszka Stankowska
    finalistka XLIII Olimpiada Biologiczna
  • Bartosz Walkowicz
    laureat LX Olimpiady Chemicznej

Stypendyści w roku szkolnym 2013/2014

 

Stypendium Ministra Edukacji

 

Wojciech Bochenek

Katarzyna Bogusz

 

Stypendium Prezesa Rady Ministra

 

Aleksandra Knot

 

 

Stypendium Sapere Auso

 

Aleksandra Knot

Sylwia Lubas

 

Stypendyści Prezydenta Miasta Tarnowa

dla uzdolnionych uczniów

 

1. Wojciech Bochenek

2. Katarzyna Bogusz

3. Aleksandra Cieślik

4. Aleksandra Knot

5. Aleksandra Kowalczyk

6. Michał Krysa

7. Paweł Kwiek

8. Sylwia Lubas

9. Paulina Łuczkowiec

10. Katarzyna Maciejko

11. Klaudia Meń

12. Dominika Potępa

13. Łukasz Potępa

14. Marika Starzyk

 

Stypendyści Małopolskiego Programu stypendialnego dla uczniów wybitnie uzdolnionych

1. Joanna Biedroń

2. Katarzyna Bogusz

3. Eliza Cebula

4. Beata Czernecka

5. Michał Dudek

6. Mateusz Galus

7. Ewelina Gucwa

8. Marcin Jakubowski

9. Katarzyna Klimek

10. Tomasz Klocek

11. Dominik Korman

12. Karolina Kowal

13. Łukasz Kumięga

14. Paweł Kwiek

15. Elżbieta Lech

16. Dominik Lechowicz

17. Radosław Liro

18. Artur Mikrut

19. Barbara Niemiec

20. Ewelina Nytko

21. Ewelina Plebanek

22. Alicja Płaczek

23. Jakub Ptaśnik

24. Marika Starzyk

25. Katarzyna Wodzińska

26. Justyna Zawalska

 

Liczba uczestników Olimpiad i konkursów w roku szkolnym 2013/2014

 

Etap szkolny Etap II

Olimpiady – 293 Olimpiady –69

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – 21

Konkursy – 87 Konkursy -59

Łącznie – 403 Łącznie – 149

 

Olimpiada Języka Niemieckiego

Etap szkolny- 14 uczniów

Etap okręgowy

  1. Dominik Lechowicz
  2. Jakub Ptaśnik
  3. Kamila Schenk

 

Olimpiada Języka Hiszpańskiego

Etap szkolny- 8 uczniów

Etap okręgowy Justyna Gawlik

 

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Etap szkolny- 5 uczniów

Etap okręgowy

  1. Maciej Bochenek
  2. Judyta Biedroń
  3. Irena Esmund
  4. Dominik Kozioł
  5. Maksymilian Seidler

 

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Etap szkolny- 1 uczeń

Etap okręgowy Eliza Cebula

 

Olimpiada Języka Angielskiego

Etap szkolny- 70 uczniów

Etap okręgowy

  1. Paulina Dragan
  2. Aleksandra Knot

Olimpiada Języka Francuskiego

Etap szkolny- 7 uczniów

Etap okręgowy Zuzanna Cyganowska

 

Olimpiada Geograficzna

Etap szkolny- 10uczniów

Etap okręgowy

  1. Katarzyna Bogusz
  2. Zuzanna Cyganowska
  3. Paweł Grabczyński
  4. Krzysztof Niedzielski
  5. Dominik Kozioł
  6. Dawid Staśko

 

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Etap szkolny- 2 uczniów

Etap okręgowy

  1. Karolina Kurczab
  2. Agnieszka Listwan

 

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Etap szkolny- 17 uczniów

Etap okręgowy

  1. Szczepan Kowalski
  2. Anna Mikrut
  3. Aleksandra Patriak
  4. Anna Pikul
  5. Maksymilian Seidler
  6. Krzysztof Zygucki

 

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Etap szkolny- 5 uczniów

Etap okręgowy

  1. Szczepan Kabała
  2. Piotr Matura

 

Olimpiada Teologii Katolickiej

Etap szkolny- 25 uczniów

Etap okręgowy

  1. Aleksandra Kowalczyk
  2. Iwona Rąpała
  3. Paweł Ryndak

 

Olimpiada „Losy Żołnierza”

Etap szkolny- 3

Etap okręgowy

  1. Piotr Matura
  2. Magda Antoł

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Etap szkolny- 4 uczniów

Olimpiada Przedsiębiorczości

Etap szkolny- 3uczniów

Etap okręgowy Bartosz Bielat

 

Olimpiada Bankowa

Etap szkolny- 12 uczniów

 

Olimpiada Ekologiczna

Etap szkolny- 32 uczniów

Etap okręgowy

  1. Mateusz Galus
  2. Oliwia Kawa
  3. Aleksandra Kowalczyk

 

 

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Etap szkolny- 6 uczniów

Etap okręgowy

  1. Sylwia Lubas
  2. Agnieszka Łuczkowiec

Etap centralny

Sylwia Lubas

 

 

Olimpiada Chemiczna

Etap szkolny- 8 uczniów

Etap okręgowy

  1. Dominika Cuprian
  2. Tomasz Klocek
  3. Paweł Kwiek
  4. Dominik Mierzwa
  5. Kinga Pióro
  6. Bartosz Walkowicz

 

Olimpiada Matematyczna

Etap szkolny – 10 uczniów

Etap okręgowy

  1. Michał Baran
  2. Karolina Kowal
  3. Piotr Ryndak
  4. Katarzyna Wodzińska

 

 

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Etap szkolny – 18 uczniów

Etap okręgowy Justyna Świątek

 

Olimpiada Informatyczna

Etap szkolny- 2 uczniów

Etap okręgowy

  1. Michał Nowak
  2. Mateusz Pabian

 

Olimpiada Historyczna

Etap szkolny- 21 uczniów

Etap okręgowy

  1. Karolina Jasnosz
  2. Anna Kozioł
  3. Jakub Merchut
  4. Sebastian Stec
  5. Krzysztof Zygucki

 

Olimpiada Biologiczna

Etap szkolny- 10 uczniów

Etap okręgowy

  1. Aleksandra Jasnosz
  2. Sandra Jastrzębska
  3. Marcin Konieczny
  4. Aleksandra Kosztyła
  5. Tomasz Maciejko
  6. Agnieszka Stankowska

 

 

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH geografia

Etap II

  1. Małgorzata Mikrut
  2. Monika Mróz

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH chemia

Etap II

  1. Eliza Cebula
  2. Dominika Cuprian
  3. Michał Dudek
  4. Tomasz Klocek
  5. Igor Krakowski
  6. Paweł Kwiek
  7. Dominik Mierzwa
  8. Barbara Niemiec
  9. Ewelina Nytko
  10. Kinga Pióro
  11. Paweł Ryndak
  12. Bartosz Walkowicz

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH matematyka

Etap II

  1. Michał Baran
  2. Arkadiusz Bodzioch
  3. Jacek Kaczanowski
  4. Michał Lewicki
  5. Piotr Ryndak
  6. Bartosz Walkowicz
  7. Mateusz Ziarko

Konkursy

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej UJ

klasy trzecie -finał

  1. Aleksandra Barnaś
  2. Tomasz Cich
  3. Michał Dudek
  4. Mateusz Galus
  5. Matylda Gliniak
  6. Aleksandra Janusz
  7. Justyna Kafel
  8. Anna Kłębowska
  9. Aleksandra Knot
  10. Natalia Kosiba
  11. Aleksandra Kosztyła
  12. Paweł Kwiek
  13. Ewelina Nytko
  14. Kinga Pióro
  15. Elżbieta Pradel
  16. Izabela Pyrchla
  17. Łukasz Rzepa
  18. Agnieszka Stankowska
  19. Kamil Taraszka
  20. Bartosz Walkowicz
  21. Bartosz Witek

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej UJ

klasy drugie -finał

  1. Dominika Bazuła
  2. Eliza Cebula
  3. Dominika Cuprian
  4. Przemysław Drwal
  5. Patrycja Duda
  6. Gabriel Górski
  7. Ewelina Gucwa
  8. Katarzyna Jantas
  9. Michał Knapik
  10. Karolina Korus
  11. Julia Kotyza
  12. Igor Krakowski
  13. Łukasz Kumięga
  14. Katarzyna Kumorowska
  15. Dominik Machaj
  16. Dominik Mierzwa
  17. Barbara Niemiec
  18. Jakub Ratusznik
  19. Paweł Ryndak
  20. Karolina Siepak
  21. Faustyna Wardzała

 

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

24 uczniów

Najlepszy zespół zajął 5miejsce w Małopolsce i 21 w Polsce

 

Ogólnopolski Konkurs Astronomiczny „Astrolabium”

 

 

1.Krystian Krakowski

2. Piotr Żurek

 

Ogólnopolski Konkurs na recenzje

Natalia Kwaśny

 

Konkurs poetycki „Słowiański Papież”

Etap szkolny 6 uczniów

II etap

  1. Anna Kozioł – II miejsce
  2. Joanna Marek
  3. Piotr Misiaszek
  4. Klaudia Surmacz
  5. Mateusz Ziarko

 

XXV Międzynarodowy Turniej Fizyczny

  1. Michał Gąsior
  2. Dominik Król
  3. Wiktor Krzemień
  4. Hubert Starzycki,
  5. 5. Krzysztof Wojnicki

 

 

XXIX Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej

  1. Kinga Pióro
  2. Dominik Mierzwa

VIII Ogólnopolski Konkurs Uniwersytetu Śląskiego

  1. Mateusz Galus
  2. Paweł Kwiek
  3. Dominik Mierzwa
  4. Ewelina Nytko
  5. Kinga Pióro
  6. Bartosz Wałkowicz

 

XXII Ogólnopolski Konkurs Politechniki Śląskiej

  1. Mateusz Galus
  2. Paweł Kwiek
  3. Dominik Mierzwa
  4. Michał Zych
  5. Bartosz Walkowicz


Laureaci i finaliści Olimpiad Przedmiotowych

w roku szkolnym 2012/2013

1. Wojciech Bochenek

laureat XLII Olimpiada Biologiczna

2. Katarzyna Bogusz

finalistka XXXIX Olimpiada Geograficzna

3. Aleksandra Knot

laureatka XLII Olimpiada Biologiczna

4. Emilia Kowalewska

finalistka 59 Olimpiada Chemiczna

5. Sylwia Lubas

laureatka XVII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

6. Kamil Piątek

laureat XXXVIII Olimpiada Geograficzna

finalista XXXIX Olimpiada Geograficzna

7. Łukasz Potępa

finalista XXXIX Olimpiada Geograficzna

 

 

Najlepsi absolwenci:

Wojciech Bochenek

Kamil Piątek

Łukasz Potępa

Stypendyści w roku szkolnym 2012/2013

Stypendyści Małpolskiego Programu Stypendialnego dla uczniów wybitnie uzdolnionych

1. Patryk Bezkosty
2. Eliza Cebula
3. Michał Dudek
4. Mateusz Galus
5. Jan Gałecki
6. Klaudia Gierałt
7. Mateusz Gochowski
8. Ewelina Gucwa
9. Tomasz Klocek
10. Anna Krakowska
11. Dominik Król
12. Łukasz Kumięga
13. Rafał Kuta
14. Paweł Kwiek
15. Dominik Lechowicz
16. Michał Lewicki
17. Justyna Musiał
18. Barbara Niemiec
19. Ewelina Nytko
20. Kamil Piątek
21. Kinga Pięciak
22. Alicja Płaczek
23. Łukasz Potępa
24. Jakub Ptaśnik
25. Karolina Stokłosa
26. Mateusz Tarasiewicz
27. Anna Wałkowicz
28. Arkadiusz Wojtas

 

 

 

Stypendyści Małopolskiej Fundacji Stypendialnej Sapere Auso

1. Patryk Bezkosty
2. Kinga Borsa
3. Zuzanna Cyganowska
4. Łukasz Kumięga
5. Krzysztof Łos
6. Jakub Merchut
7. Kamil Piątek
8. Agnieszka Stankowska
9. Kinga Szperka
10. Faustyna Wardzała
11. Michał Zych

Stypendyści Prezydenta Miasta Tarnowa

 

1. Dominik Burek
2. Julia Bystrzycka
3. Dominika Cuprian
4. Zuzanna Cyganowska
5. Joanna Derlaga
6. Michał Kania
7. Beata Kosarzycka
8. Anna Listwan
9. Jakub Mikrut
10. Magdalena Osmęda
11. Kamil Piątek
12. Łukasz Potępa
13. Agnieszka Stankowska
14. Weronika Ślęzak
15. Faustyna Wardzała
16. Maria Wojtyś

Stypendyści Fundacji abp. J. Ablewicza

 

1. Aleksandra Czekaj
2. Barbara Esmund
3. Patrycja Fido
4. Ewelina Gucwa
5. Łukasz Kumięga
6. Jerzy Marecik
7. Bartłomiej Mleczko
8. Ewelina Nytko
9. Alicja Płaczek
10. Joanna Tomaszyk

Liczba uczestników Olimpiad i konkursów w roku szkolnym 2012/2013

 

 

. Etap szkolny . . Etap II .
Olimpiady 325 93
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH 25 25
Konkursy 77 61
Łącznie 427 179

 

325 Olimpiady – 93

25

77 Konkursy – 61

Łącznie – 427 Łącznie – 179

 

Olimpiada Języka Niemieckiego

Etap szkolny- 23 uczniów

Etap okręgowy Dominika Barwacz

 

Olimpiada Języka Hiszpańskiego

Etap szkolny- 2 uczniów

Etap okręgowy Justyna Tabiś

 

 

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Etap szkolny- 2 uczniów

Etap okręgowy

  1. Marcin Korzec
  2. Justyna Przeklasa

 

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Etap szkolny- 1 uczeń

 

Olimpiada Języka Angielskiego

Etap szkolny- 70 uczniów

Etap okręgowy

  1. Justyna Czwórnóg
  2. Gabriela Potępa

 

 

Olimpiada Języka Francuskiego

Etap szkolny- 5 uczniów

Etap okręgowy

  1. Klaudia Kuk
  2. Magdalena Pieprzak

 

Olimpiada Geograficzna

Etap szkolny- 7 uczniów

Etap okręgowy

  1. Katarzyna Bogusz
  2. Zuzanna Cyganowska
  3. Kamil Piątek
  4. Łukasz Potępa
  5. Dawid Staśko

 

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Etap szkolny- 16 uczniów

Etap okręgowy

  1. Karolina Kurczab
  2. Paulina Listwan
  3. Agnieszka Listwan

 

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

Etap szkolny- 4 uczniów

 

 

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Etap szkolny- 5 uczniów

Etap okręgowy Piotr Matura

 

Olimpiada Teologii Katolickiej

Etap szkolny- 36 uczniów

Etap okręgowy

  1. Mateusz Mężyk
  2. Kinga Szperka
  3. Arkadiusz Wojtas

 

Olimpiada „Losy Żołnierza”

Etap szkolny- 8 uczniów

Etap okręgowy

  1. Szczepan Kowalski
  2. Anna Krakowska
  3. Piotr Matura
  4. Mateusz Twaróg

 

Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej

Etap szkolny- 6 uczniów

Etap okręgowy Iga Sękowska – Lenart

 

 

 

Olimpiada Ekologiczna

Etap szkolny- 35 uczniów

Etap okręgowy

  1. Oskar Gniewek
  2. Sandra Jastrzębska
  3. Tomasz Maciejko

 

 

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Etap szkolny- 10 uczniów

Etap okręgowy

  1. 1. Sylwia Lubas
  2. 2. Agnieszka Stankowska

 

 

Olimpiada Fizyczna

Etap szkolny- 6 uczniów

Etap okręgowy

  1. Olga Stec
  2. Marcin Skalski

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Etap szkolny- 27 uczniów

Etap okręgowy

  1. Kinga Aksamit
  2. Magda Białas
  3. Anna Bochniak
  4. Monika Borzęcka
  5. Paulina Bubisz
  6. Izabela Chłopek
  7. Agnieszka Gancarz
  8. Monika Kapka
  9. Klaudia Kawa
  10. Szczepan Kowalski
  11. Anna Kozioł
  12. Dawid Książczyk
  13. Aleksandra Kwiecińska
  14. Anna Lasko
  15. Mateusz Lewicki
  16. Anna Mikrut
  17. Martyna Moryl
  18. Sylwia Mosio
  19. Michał Orszulak
  20. Aleksandra Patriak
  21. Anna Pikul
  22. Iga Sękowska -Lenart
  23. Dawid Stalmach
  24. Maksymilian Seidler
  25. Michał Ślaski
  26. Anita Stojak
  27. Seweryn Szyncel

 

Olimpiada Historyczna

Etap szkolny- 18 uczniów

Etap okręgowy

  1. Piotr Matura
  2. Jakub Merchut
  3. Sebastian Stec
  4. Krzysztof Zygucki

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Etap szkolny- 5 uczniów

Etap okręgowy

Krzysztof Niedzielski

 

 

Olimpiada Przedsiębiorczości

Etap szkolny- 4 uczniów

Etap okręgowy Patrycja Jachna

 

Olimpiada Chemiczna

Etap szkolny- 9 uczniów

Etap okręgowy

  1. Emilia Kowalewska
  2. Rafał Kuta
  3. Paweł Kwiek
  4. Kinga Pióro
  5. Agnieszka Stankowska
  6. Bartosz Walkowicz
  7. Anna Wałkowicz
  8. Paweł Wilk

 

Olimpiada Biologiczna

Etap szkolny- 17 uczniów

Etap okręgowy

  1. Wojciech Bochenek
  2. Mateusz Galus
  3. Adrianna Gądek
  4. Michał Januś
  5. Aleksandra Janusz
  6. Justyna Kawa
  7. Aleksandra Knot
  8. Marcin Konieczny
  9. Natalia Kosiba
  10. Aleksandra Kosztyła
  11. Lidia Kuraś
  12. Alicja Marek
  13. Marzena Mądrzak
  14. Anna Mikosz
  15. Anna Słowik
  16. Agnieszka Stankowska
  17. Anna Wałkowicz

 

 

Olimpiada Matematyczna

Etap szkolny – 8 uczniów

Etap II

  1. Michał Baran
  2. Grzegorz Bukowiec
  3. Daniel Dworak

 

 

Olimpiada Informatyczna

Etap szkolny- 1 uczniów

Etap okręgowy Grzegorz Bukowiec

 

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH geografia

Etap II

  1. Katarzyna Bogusz
  2. Karolina Kurczab
  3. Monika Mróz
  4. Łukasz Potępa
  5. Marika Starzyk

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH chemia

Etap II

  1. Michał Dudek
  2. Emilia Kowalewska
  3. Rafał Kuta
  4. Paweł Kwiek
  5. Kinga Pióro
  6. Agnieszka Stankowska
  7. Paweł Walkowicz
  8. Anna Wałkowicz

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH fizyka

Etap II

  1. Joanna Lis
  2. Wojciech Sas
  3. Marcin Skalski

 

 

 

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH matematyka

Etap II

  1. Michał Baran
  2. Anna Baruch
  3. Amanda Curyło
  4. Dariusz Curyło
  5. Wojciech Gawron
  6. Klaudia Gierałt
  7. Paweł Jagoda
  8. Joanna Lis
  9. Wojciech Sas
  10. Marek Załęcki

 

 

 

 

 

 

Liczba uczestników Olimpiad i konkursów w roku szkolnym 2011/2012

Etap szkolny Etap II
Olimpiady – 181 Olimpiady – 47
Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – 42
Konkursy – 110 Konkursy – 24
Łącznie – 333 Łącznie – 113

Olimpiada Matematyczna

Etap szkolny 4 uczniów

Etap II

  1. Dominik Burek
  2. Grzegorz Bukowiec
  3. Daniel Dworak

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH -matematyka

Etap II

  1. Michał Golec
  2. Konrad Kajmowicz
  3. Andrzej Mytnik
  4. Mateusz Pabian
  5. Tomasz Wróblewski

Olimpiada Fizyczna

Etap szkolny- 2 uczniów

Etap okręgowy

  1. Wojciech Sas
  2. Marcin Skalski

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH – fizyka

Etap II

  1. Paweł Jagoda
  2. Mateusz Kiełbasa
  3. Dawid Łabno
  4. Marcin Skalski
  5. Michał Świątek
  6. Marcin Węgrzyn
  7. Tomasz Wróblewski

Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna

Etap szkolny 7 uczniów

Etap okręgowy – 3 uczniów

  1. Katarzyna Bogusz
  2. Jakub Mikrut
  3. Kamil Piątek

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH geografia

Etap II

  1. Katarzyna Liro
  1. Jakub Mikrut
  2. Kamil Piątek
  3. Łukasz Potępa

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Etap szkolny 12 uczniów

Etap okręgowy -3 uczniów

  1. Joanna Bieś
  2. Katarzyna Liro
  3. Anna Listwan

Ogólnopolski Turniej Geografii Polski „Romer” Etap szkolny 17 uczniów Etap II

  1. Joanna Bieś
  1. Agnieszka Bryl
  2. Wojciech Giza
  3. Katarzyna Liro
  4. Jakub Mikrut
  5. Kamil Piątek

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Etap szkolny – 9 uczniów

Etap okręgowy-3

  1. Patrycja Jachna
  1. Magdalena Kozioł
  2. Michał Łoch

Olimpiada Przedsiębiorczości

Etap szkolny – 8 uczniów

Etap okręgowy-2

  1. Patrycja Jachna
  2. Magdalena Kozioł

Olimpiada Finansowa

Etap szkolny – 1 uczniów

Etap okręgowy-1

Patrycja Jachna

Międzyszkolny konkurs wiedzy o rynku kapitałowy

Etap szkolny – 2 uczniów

Etap II -2 uczniów

  1. Patrycja Jachna
  2. Agnieszka Pochroń

Ogólnopolski konkurs „Rekiny przedsiębiorczości” szkolna internetowa gra giełdowa 11 zespołów – 37 uczniów

Olimpiada Informatyczna

Etap szkolny- 8 uczniów Etap II – 4 uczniów

  1. Grzegorz Bukowiec
  2. Jakub Łabuz
  3. Mateusz Starzec
  4. Michał Wrona

Olimpiada Historyczna

Etap szkolny 25 uczniów

Etap II – 5 uczniów

  1. Aleksandra Kossowska
  2. Kamil Krawiec
  3. Dawid Siemek
  4. Sebastian Stec
  5. Krzysztof Zygucki

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Etap szkolny –12 uczniów

Etap II

  1. Bogdan Chrabąszcz
  2. Krzysztof Fejkiel

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Etap szkolny – 23 uczniów

Etap II – 11 uczniów

  1. Paweł Ciurej
  2. Izabela Chłopek
  3. Bogdan Chrabąszcz
  4. Krzysztof Fejkiel
  5. Anna Kolarczyk
  6. Aleksandra Kossowska
  7. Anna Lasko
  8. Magdalena Osmęda
  9. Natalia Stręk
  10. Seweryn Szyncel
  11. Michał Ślaski

Konkurs „Rola parlamentu krajowego w Unii Europejskiej – organizowany przez Kancelarię Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Centrum Edukacji Europejskiej

wyróżnienie

  1. Magda Białas
  2. Michał Ślaski

Konkurs na najlepszy fanpage Szkolnego Klubu Europejskiego organizowany przez Małopolskie Centrum Informacji Europejskiej

III miejsce -Anna Bochniak

Konkurs na najlepszą prezentacje ut.” Traktat Lizboński „ organizowany przez Tarnowską Fundacje Kultury

III miejsce -Anna Bochniak

XXII Olimpiada Teologii Katolickiej – „Kościół naszym domem”

Etap szkolny 51 uczniów

Etap II

  1. Krzysztof Fejkiel
  2. Kinga Szperka
  3. Paulina Tabor

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Etap szkolny- 1uczeń

Etap okręgowy

Małgorzata Olszewska

Olimpiada Języka Łacińskiego

Etap szkolny – 1 uczeń

Etap II

Jan Kanty Karpiński

Olimpiada Języka Angielskiego

Etap szkolny – 70 uczniów

Etap szkolny – 1 uczniów

  1. Leszek Blicharz
  1. Michał Kania
  2. Katarzyna Kasprzyk
  3. Gabriela Potępa
  4. Aleksandra Woltyńska

Olimpiada Języka Francuskiego

Etap szkolny – 4 uczniów

Etap II

Agnieszka Stankowska

Olimpiada Języka Niemieckiego

Etap szkolny : 21 uczniów

Etap okręgowy

Barbara Witusik

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Etap szkolny : 4 uczniów

Etap okręgowy:

  1. Mateusz Hajduga
  2. Małgorzata Korzec
  3. Justyna Przeklasa

Olimpiada Języka Hiszpańskiego

Etap szkolny : 9uczniów

Etap okręgowy

Magdalena Kolano

Olimpiada Biologiczna

Etap szkolny 8 uczniów

Etap okręgowy

  1. Wojciech Bochenek
  2. Klaudia Kania
  3. Michał Kania
  4. Lidia Kuraś
  5. Marzena Mądrzak
  6. Justyna Skolarczyk
  7. Anna Słowik
  8. Anna Wałkowicz

Wiedzy Ekologicznej

Etap szkolny 19 uczniów

Etap II

  1. Adriana Gądek
  2. Joanna Sobol
  3. Anna Wałkowicz

Olimpiada Chemiczna

Etap szkolny – 17 uczniów

Etap okręgowy

  1. Julia Bystrzycka
  2. Julia Kowalewska
  3. Rafał Kuta

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej

klasy III

Etap szkolny : 25 uczniów

Etap II

  1. Julia Bystrzycka
  2. Olga Długosz
  3. Anna Duraczyńska
  4. Julia Kowalewska
  5. Jakub Ligęza
  6. Łukasz Mtuszewski
  7. Jarosław Michałek
  8. Martyna Orszula
  9. Mateusz Pabian
  10. Bartosz Partyński
  11. Michał Rudny
  12. Justyna Skolarczyk

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej

klasy II

Etap szkolny : 25 uczniów

Etap II

1. Amanda Curyło

2. Emilia Kowalewska

3. Aleksandra Kułaga

4. Lidia Kuraś

5. Rafał Kuta

6. Agata Kwiek

7. Maciej Makowski

8. Bartłomiej Mleczko

9. Justyna Musiał

10. Sonia Pająk

11. Filip Ratusznik

12. Anna Słowik

13. Justyna Tabiś

14. Maciej Topolski

15. Anna Włkowicz

16. Paweł Wilk

17. Marcin Wójcik

18. Rafał Zamorski

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH -chemia

1. Tomasz Cich

2. Amanda Curyło

3. Olga Długosz

4. Michał Dudek

5. Anna Duraczyńska

6. Kacper Gajecki

7. Emilia Kowalewska

8. Anna Kryczka

9. Rafał Kuta

10. Paweł Kwiek

11. Marzena Mądrzak

12. Jarosław Michałek

13. Dawid Motyka

14. Justyna Musiał

15. Angelina Ngo

16. Mateusz Pabian

17. Kinga Pióro

18. Filip Ratusznik

19. Michał Rudny

20. Kacper Stańczyk

21. Luiza Szczupak

22. Justyna Tabiś

23. Maciej Topolski

24. Anna Wałkowicz

25. Paweł Wilk

26. Marcin Wójcik

Liczba uczestników Olimpiad i konkursów w roku szkolnym 2010/2011

Etap szkolny Etap II

Olimpiady – 361 Olimpiady – 54

Olimpiada o diamentowy Indeks AGH – 27

Konkursy – 202 Konkursy – 50

Łącznie – 5 63 Łącznie – 13

Olimpiada Matematyczna

Etap szkolny 8 uczniów

Etap II

Dominik Burek

Międzyszkolne Zawody Matematyczne

dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych Województwa Małopolskiego

etap etap szkolny – 89 uczniów

etap rejonowy 24 uczniów

etap wojewódzki – 7 uczniów

  1. Dominik Burek
  2. Aleksandra Karcińska
  3. Anna Kozioł
  4. Mateusz Lewicki
  5. Rafał Łępa
  6. Patryk Mikos
  7. Anna Słowik

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

matematyka

etap – 8

etap II

  1. Konstancja Barnaś
  2. Monika Chudyba
  3. Katarzyna Gwóźdź
  4. Przemysław Węc

Olimpiada Fizyczna

Etap szkolny- 5 uczniów

Etap okręgowy

Łukasz Nędza

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH fizyka

  1. Mateusz Kiełbasa
  2. Łukasz Nędza
  3. Marcin Węgrzyn

Olimpiada Geograficzna

i Nautologiczna

Etap szkolny 12 uczniów

Etap okręgowy – 8 uczniów

  1. Joanna Bieś
  2. Agnieszka Bryk
  3. Monika Chudyba
  4. Wojciech Giza
  5. Katarzyna Liro
  6. Jakub Mikrut
  7. Tomasz Potępa
  8. Przemysław Węc

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH geografia

  1. Marcin Dziuban
  2. Krystian Patulski
  3. Joanna Policht

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Etap szkolny – 10 uczniów

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

etap szkolny 12 uczniów

etap okręgowy -2 uczniów

  1. Wojciech Giza
  2. Katarzyna Liro

Olimpiada Informatyczna

Etap szkolny- 5 uczniów

Etap okręgowy-5 uczniów

  1. Jakub Łabuz
  2. Łukasz Nędza
  3. Mateusz Starzec
  4. Michał Wrona
  5. Wojciech Zabawa

Olimpiada Historyczna

Etap szkolny 7 uczniów

Olimpiada Historyczna „Losy żołnierza i dzieje narodu polskiego”

Etap szkolny- 6 uczniów

Etap rejonowy

1. Bogdan Chrabąszcz

2. Krzysztof Fejkiel

3. Dawid Siemek

Olimpiada Wiedzy o Polsce

i Świecie Współczesnym

Etap szkolny –15 uczniów

Etap II

  1. Aleksander Borszowski
  2. Bogdan Chrabąszcz

Olimpiada Przedsiębiorczości

Etap szkolny – 9 uczniów

  1. Patrycja Jachna
  2. Magdalena Kozioł

XXI Olimpiada Teologii Katolickiej

Etap szkolny 66 uczniów

Etap II

  1. Agnieszka Brzuchacz
  2. Michalina Drożdż
  3. Daria Holik
  4. Blanka Kotlorz

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Etap okręgowy

  1. Małgorzata Olszewska
  2. Aleksandra Rojek

Olimpiada Wiedzy Filozoficznej

Etap szkolny 1 uczeń

Olimpiada Języka Łacińskiego

Etap szkolny – 3 uczniów

Olimpiada Języka Angielskiego

Etap II

  1. Leszek Blicharz
  2. Aleksander Borszowski
  3. Michał Kania
  4. Aleksandra Woltyńska

Olimpiada Języka Francuskiego

Etap szkolny – 2 uczniów

Olimpiada Języka Niemieckiego

Etap szkolny : 28 uczniów

Etap okręgowy

Barbara Witusik

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Etap szkolny : 5 uczniów

Etap okręgowy:

  1. Iwona Boryczko
  2. Sabina Boryczko
  3. Mateusz Hajduga
  4. Małgorzata Korzec
  5. Robert Szwiec

Olimpiada Biologiczna

Etap szkolny 8 uczniów

Etap okręgowy

  1. Kamil Janeczek
  2. Klaudia Kania
  3. Michał Kania
  4. Katarzyna Kubicz
  5. Bartosz Partyński
  6. Justyna Skolarczyk
  7. Justyna Tuziak

Wiedzy Ekologicznej

Etap szkolny 15 uczniów

Etap II

  1. Adam Gąsior
  2. Anna Słowik
  3. Marcin Tarchała

Olimpiada Chemiczna

Etap szkolny – 11 uczniów

Etap okręgowy

  1. Julia Bystrzycka
  2. Anna Smalarz
  3. Wiktor Wroński

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej

klasy III

Etap szkolny : 17 uczniów

Etap II

  1. Jakub Bartkiewicz
  2. Wioletta Barwacz- wyróżnienie
  3. Agnieszka Bodzioch
  4. Magdalena Brudna -wyróżnienie
  5. Kamil Bryła
  6. Agnieszka Chrzanowska
  7. Karolina Drożdż
  8. Michalina Drożdż
  9. Agata Gorczyca
  10. Anna Kozioł
  11. Maciej Kuta -laureat
  12. Rafał Łępa- wyróżnienie
  13. Anna Smalarz- laureat
  14. Klaudia Sztabińska- wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej

klasy II

Etap szkolny : 25

Etap II

  1. Julia Bystrzycka-laureat
  2. Olga Długosz
  3. Anna Duraczyńska
  4. Michał Kania-wyróżnienie
  5. Julia Kowalewska-wyróżnienie
  6. Jakub Ligęza
  7. Patrycja Lizak
  8. Anna Mazurkiewicz
  9. Jarosław Michałek
  10. Dawid Motyka
  11. Ewa Nawrocka
  12. Martyna Orszula
  13. Małgorzata Pachołek
  14. Bartosz Partyński
  15. Michał Rudny
  16. Joanna Samulik
  17. Paweł Skiba
  18. Kacper Stańczyk
  19. Piotr Sypień
  20. Wiktor Wroński

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH Chemia – III etap

  1. Julia Bustrzycka
  2. Dawid Motyka- laureat

 

Stypendyści w roku szkolnym 2011/2012

 

Stypendium Ministra Edukacji

Dominik Burek

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Dominik Burek

 

Stypendia Sapere Auso

 

1. Wojciech Bochenek
2. Dominik Burek
3. Julia Bystrzycka
4. Mateusz Galus
5. Wojciech Giza
6. Paweł Kwiek
7. Katarzyna Liro
8. Joanna Lis
9. Jakub Mikrut

10.Agnieszka Stankowska

 

 

Stypendyści Małopolskiego Programu stypendialnego dla uczniów wybitnie uzdolnionych

1. Jarosław Bardo
2. Joanna Bieś
3. Dominik Burek
4. Łukasz Chlastawa
5. Tomasz Cich
6. Olga Długosz
7. Michał Dudek
8. Mateusz Galus
9. Wojciech Giza
10. Sandra Jastrzębska
11. Michał Kania
12. Mateusz Kiełbasa
13. Anna Kryczka
14. Paweł Kwiek
15. Rafał Kuta
16. Michał Lewicki
17. Mirosław Lewicki
18. Katarzyna Liro
19. Anna Listwan
20. Dawid Łabno
21. Jarosław Michałek
22. Jakub Mikrut
23. Małgorzata Mikrut
24. Piotr Misiaszek
25. Justyna Musiał
26. Kamil Piątek
27. Justyna Skolarczyk
28. Krzysztof Sobol
29. Marika Starzyk
30. Justyna Świątek
31. Justyna Tabiś
32. Anna Wałkowicz

Lista uczniów którzy otrzymali stypendia prezydenta Tarnowaza osiągnięcia naukowe w

 

roku szkolnym 2009/2010 Uczniowie

1. Grzegorz Bukowiec

2. Justyna Czwórnóg

3. Kamila Duda

4. Michał Kania

5. Daniel Moskal

6. Anna Pawlicka

7. Gabriela Potępa

8. Magdalena Pieprzak

9. Wojciech Sas

Absolwenci

1. Agata Foryś

2. Maciej Jachym

3. Jakub Siembab

4. Mateusz Wilk

5. Marcin Wróblewski

LISTA STYPENDYSTÓW „Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych” Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej:

1. Dariusz Bernady

2. Joanna Bieś

3. Grzegorz Bukowiec

4. Dominik Burek

5. Łukasz Chlastawa

6. Edyta Chłopek

7. Monika Chudyba

8. Dariusz Curyło

9. Justyna Czwórnóg

10. Olga Długosz

11. Anna Duraczyńska

12. Daniel Dworak

13. Klaudia Gierałt

14. Wojciech Giza

15. Karolina Iwaniec

16. Anna Jachym

17. Kamil Janeczek

18. Patrycja Jaworska

19. Michał Kania

20. Mateusz Kiełbasa

21. Anna Krakowska

22. Anna Kryczka

23. Rafał Kuta

24. Agata Kwiek

25. Katarzyna Liro

26. Dawid Łabno

27. Marlena Madejska

28. Patryk Mikos

29. Jakub Mikrut

30. Maria Milówka

31. Dawid Motyka

32. Justyna Musiał

33. Kamil Piątek

34. Patryk Płaneta

35. Łukasz Potępa

36. Dawid Siemek

37. Justyna Skolarczyk

38. Anna Smalarz

39. Krzysztof Sobol

40. Roksana Stankowska

41. Justyna Tabiś

42. Maciej Topolski

43. Anna Wałkowicz

44. Paweł Wilk

45. Radosław Witaszek

46. Wojciech Zabawa

 

Laureaci i finaliści Olimpiad Przedmiotowych

w roku szkolnym 2011/2012

1. Leszek Blicharz


finalista XXXVI Olimpiada Języka Angielskiego.

2. Dominik Burek


wyróżnienie w LXII Olimpiady Matematycznej

finalista LXI i LXIII Olimpiady Matematycznej.

3. Julia Bystrzycka


laureatka 57 i 58 Olimpiady Chemicznej.

4. Mateusz Hajduga


finalista XLIII Olimpiada Języka Rosyjskiego.

5. Michał Kania


laureat pierwszego miejsca XLI Olimpiada Biologiczna,

finalista XL Olimpiada Biologiczna,

laureat XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

6. Anna Listwan


laureatka X Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki.

7. Jakub Mikrut


laureat XXXVII i XXXVIII Olimpiada Geograficzna,

finalista XXXVI Olimpiada Geograficzna.

8. Małgorzata Olszewska


finalistka XL Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

9. Magdalena Osmęda


laureatka Olimpiada Wiedza o Państwie i Prawie.

10. Kamil Piątek


laureat XXXVIII Olimpiada Geograficzna.

11. Justyna Skolarczyk


finalistka XLI Olimpiada Biologiczna.

12. Agnieszka Stankowska


laureatka XXXV Olimpiada Języka Francuskiego.

13. Kinga Szperka


finalistka XXII Olimpiada Teologii Katolickiej.

14. Barbara Witusik


finalistka 36 Olimpiada Języka Angielskiego.

Najlepsi absolwenci roku szkolnego 2011/2012

1. Julia Bystrzycka

2. Michał Kania

3. Jakub Mikrut

Laureaci i finaliści Olimpiad Przedmiotowych w roku szkolnym 2010/2011

Dominik Burek


LXII Olimpiada Matematyczna- wyróżnienie

Julia Bystrzycka


57 Olimpiada Chemiczna -laureatka

Adam Gąsior


XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej-finalista

Wojciech Giza


Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki- laureat

XXXVII Olimpiada Geograficzna- finalista

Michał Kania


XXXX Olimpiada Biologiczna-finalista

Katarzyna Liro


XXXVII Olimpiada Geograficzna-finalistka

Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki- finalistka

Jakub Mikrut


XXXVII Olimpiada Geograficzna- laureat

Maja Starakiewicz


XXXV Olimpiada Artystyczna-finalistka

Przemysław Węc


XXXVII Olimpiada Geograficzna- finalista

Dawid Motyka

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH-chemia – laureat

Najlepsi absolwenci roku szkolnego 2010/2011

1. Maja Starakiewicz

2. Adam Gąsior

3. Przemysław Węc

Laureaci I Finaliści Olimpiad Przedmiotowych W Roku Szkolnym 2009/2010

Agata Foryś – laureatka XLI Olimpiady Języka Rosyjskiego

Kania Michał – laureat III miejsca XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Natalia Bajorek – finalistka XXXIX Olimpiady Biologicznej

Dominik Burek – finalista LXI Olimpiady Matematycznej

Monika Chudyba – finalistka XX Olimpiady Teologii Katolickiej „Bądźmy świadkami miłości i sprawiedliwości społecznej”

Jakub Mikrut – finalista XXXVI Olimpiady Geograficznej

Marceli Nowak – finalista XXXVI Olimpiady Geograficznej

Maja Starakiewicz – finalistka XL Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Daniel Stec – finalista XXXIX Olimpiady Biologicznej

Mateusz Wilk – finalista 56 Olimpiady Chemicznej

 

Stypendia Prezydenta Tarnowa

Lista uczniów którzy otrzymali stypendia
prezydenta Tarnowa
za osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2008/2009

1.Leszek Blicharz
2.Jacek Gwóźdź
3.Julia Bystrzycka
4.Maciej Januś
5.Katarzyna Kasprzyk
6.Jakub Łabuz
7.Anna Mazurkiewicz
8.Dawid Motyka
9.Bartosz Pisarski
10.Michał Świątek
11.Tomasz Wróblewski
12.Zuzanna Zając

Lista uczniów którzy otrzymali stypendia
prezydenta Tarnowa
za wysokie wyniki sportowe w roku szkolnym 2008/2009

1.Jacek Czaja
2.Dariusz Fistek
3.Przemysław Janus
4.Adam Krysa
5.Macelina Lis

Za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz środowiska lokalnego w roku szkolnym 2008/2009

1.Damian Ruta
2.Jakub Zygucki

 

Najlepsi Absolwenci 2009/2010

Agata Foryś
Natalia Bajorek
Mateusz Wilk

 

Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH – Laureaci

Matematyka

1. Michał Janiec
2. Marta Kułaga
3. Jakub Siembab
3. Marcin Wróblewski

Chemia

1. Maciej Jachym
2. Jakub Truchan
3. Mateusz Wilk
4. Michał Witek

 

Przedsiębiorczość

Dawid Motyka – laureat – 1 miejsce projekt I edycji „Rekiny Przedsiębiorczości 2010”

 

Triada 2010

laureaci:

Ewelina Januś
Maja Starakiewicz

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy O Unii Europejskiej „Europa To My”

Zwycięzca – Bogdan Chrabąszcz

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Natalia Bajorek

 

Liczba Uczestników Olimpiad I Konkursów W Roku Szkolnym 2009/2010

Etap szkolny

Olimpiady – 367
Konkursy – 226
Łącznie – 593

Etap II

Olimpiady – 67
Konkursy – 69
Łącznie – 136

 

Olimpiada Matematyczna

Etap szkolny – 6 uczniów

Etap II

1.Dominik Burek
2.Marta Kułaga

 

Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH Matematyka

1.Dominik Burek
2.Przemysław Janus
3.Michał Janiec
4.Marta Kułaga
5.Marcin Kasza
6.Tomasz Pałucki
7.Agnieszka Patulska
8.Jakub Siembab
9.Marcin Wróblewski

 

Międzyszkolne Zawody Matematyczne Dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Małopolskiego

etap etap szkolny – 57 uczniów

etap rejonowy – 24 uczniów

etap wojewódzki – 3 uczniów

1.Anna Duraczyńska
2.Aleksandra Karcińska
3.Kinga Kierońska

 

Olimpiada Fizyczna

Etap szkolny – 8 uczniów

Etap okręgowy:

1.Wojciech Jamka
2.Paweł Łątka
3.Patryk Mikos
4.Łukasz Nędza
5.Piotr Płaneta
6.Kamil Wojnicki

 

Olimpiada Geograficzna I Nautologiczna

Etap szkolny – 15 uczniów

Etap okręgowy : 8 uczniów

1.Aleksandra Bielawska
2.Wojciech Giza
3.Jakub Mikrut
4.Joanna Muniak
5.Marceli Nowak
6.Krystian Patulski
7.Jakub Prendota
8.Przemysław Węc

 

Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH – Geografia

Dominika Zygadło

 

Olimpiada Informatyczna

Etap szkolny – 1 uczniów

Etap okręgowy

Michał Janiec

 

Olimpiada Historyczna

Etap szkolny – 6 uczniów

Etap II

1.Jacek Czaja
2.Krzysztof Romaszewski

 

Olimpiada Historyczna „Losy Żołnierza I Dzieje Narodu Polskiego W Latach 972-1514 Od Cedyni Do Orszy”

1. Bogdan Chrabąszcz
2. Krzysztof Fejkiel
3. Michał Szumlański

 

Konkurs „30 Lecie Solidarności Małopolski”

1.Natalia Kluzek
2.Karolina Mamak

 

Konkurs „Katyń W Naszej Pamięci”

1.Agnieszka Czarnik
2.Agata Muniak
3.Gabriela Rędzina

 

Konkurs Ogólnopolski „Dzieło Sejmu Wielkiego”

Ewelina Matug

 

Olimpiada Wiedzy O Polsce I Świecie Współczesnym

Etap szkolny – 20 uczniów

Etap II

1.Paweł Gądek
2.Paulina Pająk

 

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Etap szkolny – 8 uczniów

 

Olimpiada Przedsiębiorczości

Etap szkolny – 7 uczniów

 

XX Olimpiada Teologii Katolickiej „Bądźmy Świadkami Miłości I Sprawiedliwości Społecznej”

Etap szkolny – 117 uczniów

II Etap

1.Monika Chudyba
2.Karolina Drożdż
3.Krzysztof Fejkiel

 

Olimpiada Wiedzy O Unii Europejskiej

Etap szkolny – 10 uczniów

Etap okręgowy (Pułtusk)

1.Krzysztof Romaniewski
2.Gabriela Rędzina

Etap okręgowy (Szczecin)

1.Sabina Kubisztal
2.Agata Muniak
3.Gabriela Rędzina

 

Olimpiada Literatury I Języka Polskiego

Etap szkolny – 6 uczniów

Etap okręgowy

1.Ada Kossowska
2.Justyna Pyzia
3.Maja Starakiewicz

 

Małopolski Konkurs Czytelniczo-Recytatorski „Juliusz Słowacki – Kordian”

etap I – 5 uczniów

Laureaci finału :

1.Monika Jurczak
2.Mateusz Pabian

Wyróżnienie:

1.Edyta Chłopek
2.Aleksandra Podraza

 

II Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z Ortografią Na Co Dzień”

etap szkolny – 30 uczniów

Etap centralny

Wojciech Sabaj

 

VI Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „ Z Poprawną Polszczyzną Na Co Dzień”

etap szkolny – 30 uczniów

etap okręgowy

Natalia Moczyróg

 

Olimpiada Wiedzy Filozoficznej

Etap szkolny – 2 uczniów

Etap II

Maja Starakiewicz

 

Olimpiada Języka Niemieckiego

Etap szkolny : 28 uczniów

Etap okręgowy:

1.Bartosz Pisarski
2.Sebastian Woyke

 

Olimpiada Języka Angielskiego

Etap szkolny – 70 uczniów

Etap II

1.Leszek Blicharz
2.Aleksander Borszowski
3.Agata Foryś
4.Katarzyna Kasprzyk
5.Dawid Warchoł
6.Wojciech Zabawa

 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego I Wiedzy O Krajach Anglojęzycznych

etap szkolny – 50 uczniów

etap II – 25 uczniów

 

Olimpiada Języka Łacińskiego

Etap szkolny – 2 uczniów

Etap okręgowy – Joanna Pyzia

 

Olimpiada Języka Francuskiego

Etap szkolny – 2 uczniów

 

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Agata Foryś – laureatka

 

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Etap szkolny – 18 uczniów

Etap II

1.Adam Gąsior
2.Paweł Florek
3.Kania Michał

 

Olimpiada Biologiczna

Etap szkolny – 7 uczniów

Etap okręgowy :

1.Natalia Bajorek
2.Paulina Brzęk
3.Kamil Janeczek
4.Katarzyna Jarek
5.Katarzyna Kubicz
6.Agnieszka Sas
7.Daniel Stec

 

Konkurs Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej

Finalista etapu centralnego – Daniel Stec

 

Olimpiada Chemiczna

Etap szkolny – 12 uczniów

Etap okręgowy

1.Julia Bystrzycka
2.Agata Czerwińska
3.Mateusz Wilk

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej – Klasy II

Etap szkolny : 25 uczniów

Etap finałowy :

1.Wioletta Barwacz
2.Agnieszka Bodzioch
3.Marcin Bogusz
4.Magdalena Brudna – wyróżniona
5.Agnieszka Chrzanowska
6.Michalina Drożdż
7.Anna Kozioł
8.Rafał Leszkiewicz
9.Rafał Łępa – wyróżniony
10.Anna Smalarz
11.Klaudia Toboła

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej – Klasy III

Etap szkolny : 20 uczniów

Etap finałowy :

1.Natalia Bajorek
2.Klaudia Barnaś
3.Katarzyna Batko
4.Katarzyna Białasek
5.Patrycja Ciurla – wyróżniona
6.Agata Czerwińska – wyróżniona
7.Maciej Jachym –
8.Agnieszka Nowak
9.Aleksandra Nowak
10.Adriana Stawarz
11.Daniel Stec
12.Jakub Truchan
13.Mateusz Wilk
14.Michał Witek
15.Katarzyna Zygmunt

 

Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH

Chemia

Etap II

1.Kamil Bryła
2.Julia Bystrzycka
3.Karolina Drożdż
4.Agata Czerwińska
5.Maciej Jachym
6.Dawid Motyka
7.Anna Smalarz
8.Jakub Truchan
9.Mateusz Wilk
10.Michał Witek

Etap III

1.Julia Bystrzycka
2.Maciej Jachym
3.Dawid Motyka
4.Jakub Truchan
5.Mateusz Wilk
6.Michał Witek

 

XXV Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej

1.Julia Bystrzycka
2.Mateusz Wilk

 

IV Ogólnolski Konkurs Chemiczny Uniwersytetu Śląskiego – Finaliści

1.Julia Bystrzycka
2.Maciej Jachym
3.Mateusz Wilk
4.Michał Witek

 

XVIII Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Gliwice AD 2010 – Finaliści

1.Julia Bystrzycka
2.Dawid Motyka
3.Mateusz Wilk
4.Michał Witek