ROK SZKOLNY 2020/2021

 

SUKCESY DYDAKTYCZNE

Franciszek GARBIEŃ 2ALaureat LXII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Laureat 10. miejsca XLVII Olimpiady Historycznej

I miejsce oraz indeks Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego UPJPII w konkursie towarzyszącym WARSZTATOM HISTORYCZNYM „O TEMPORA, O MORES!”

Filip MARCZYK 3HLaureat LXII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Julia FILIP 3FLaureatka LXXII Olimpiady Matematycznej

Laureatka XIX Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

Srebrny medal w zawodach indywidualnych w Europejskiej Olimpiadzie Matematycznej Dziewcząt EGMO (European Girls’ Mathematical Olympiad)

Jakub WĄS 3FFinalista LXXII Olimpiady Matematycznej
Zbigniew ZIAREK 3AFinalista XLVII Olimpiady Geograficznej

Finalista Konkursu Unii Europejskiej dla Młodych Naukowców Odkrycia – Polska Edycja EUCYS 2021.

 

Agata KACZÓWKA 3BFinalistka L Olimpiady Biologicznej
Ewa TOKARZ 3BFinalistka L Olimpiady Biologicznej
Emilia MIGDA 2AgFinalistka LI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Karolina GOJ 2AFinalistka XLIV Olimpiady Języka Niemieckiego
Kamil CZYŻOWICZ 1FLaureat II miejsca w kraju  w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „EUREKA”
Filip GIERACKI 3FI miejsce w międzynarodowym konkursie programowania zespołowego Code Quest
Michał OPIOŁA 3FI miejsce w międzynarodowym konkursie programowania zespołowego Code Quest
Jakub PAWLINA 3FI miejsce w międzynarodowym konkursie programowania zespołowego Code Quest
Karol BIELASZKA 2FI miejsce w finale ogólnopolskich zawodów organizowanych przez Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Mateusz KOSMAN 2FI miejsce w finale ogólnopolskich zawodów organizowanych przez Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Mateusz NOWAK 2FgI miejsce w finale ogólnopolskich zawodów organizowanych przez Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Hubert MAKOWSKI 1DII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym IPN „Tak jak ptaki na wolności – harcerze w obliczu II wojny światowej” /kategoria: prace pisemne/
Stanisław MAJCHRZAK 3FSrebrny medal w Konkursie Uczniowskich Prac z Matematyki im. Pawła Domańskiego
Magdalena CIOCHOŃ 2ALaureatka III miejsca Małopolskiej Sesji Matematycznej 2021 Małopolskiego Konkursu Prac Matematycznych
Kamil KARAŚ 3FLaureat IV edycji Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego
Aleksandra Pasik 3CLaureatka Olimpiady Wiedzy Chemicznej UJ dla klas 3
Kamila SKURNÓGLaureatka Olimpiady Wiedzy Chemicznej UJ dla klas 3
Julia SUS 2BgLaureatka Olimpiady Wiedzy Chemicznej UJ dla klas 2
Magdalena STALICKA 2BgLaureatka Olimpiady Wiedzy Chemicznej UJ dla klas 2

 

SUKCESY A RTYSTYCZNE

Kinga GURGUL 2GII miejsce w IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „O wolności”
Gabriela KOPEĆ 1GII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Jan Paweł II. Co dalej?”

 

SUKCESY SPORTOWE

Hubert PODGÓRSKI 1AWicemistrz Polski w Mistrzostwach Polski Juniorów w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych

 

Jakub LENART 2AMistrz Polski w kategorii C-17 w Szkolnych Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Szachach

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

SUKCESY DYDAKTYCZNE

Dominik CHMURA 3FLaureat II miejsca drużynowo (drużynę tworzy 5 osób z całej Polski/5-cio osobowa reprezentacja Polski)  w XXX Międzynarodowych Zawodach Matematycznych Państw Bałtyckich (Baltic Way)

Finalista LXXI Olimpiady Matematycznej

Julia FILIP 2FFinalistka LXXI Olimpiady Matematycznej

Finalistka XVIII Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

Brązowy medal w zawodach indywidualnych w Europejskiej Olimpiadzie Matematycznej Dziewcząt EGMO (European Girls’ Mathematical Olympiad)

Rafał PYZIK 3FFinalista LXXI Olimpiady Matematycznej

Finalista XXVII Olimpiady Informatycznej

Filip KONIECZNY 3FFinalista LXXI Olimpiady Matematycznej

Finalista XXVII Olimpiady Informatycznej

Jakub WĄS 2FFinalista LXXI Olimpiady Matematycznej
Katarzyna KACZAK 3FFinalistka XLVI Olimpiady Geograficznej
Zbigniew ZIAREK 2AFinalista XLVI Olimpiady Geograficznej
Jakub KANIA 2CFinalista LXI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Finalista etapu III stopnia IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Prawie Wyborczym „Wybieram wybory”

 

Karolina GOJ 1AFinalistka XLIII Olimpiady Języka Niemieckiego
Magdalena BASTA 3FFinalistka XLIV Olimpiady Języka Angielskiego
Jan WSZOŁEK 1GgI miejsce w regionalnych warsztatach w ramach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna w obszarze: Matematyka z elementami rachunkowości na UEK
Aleksandra CIUREJ 3CLaureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ dla klas 3

 

SUKCESY ARTYSTYCZNE

Mateusz SACHA 1FgLaureat I miejsca w VII Ogólnopolskim Konkursie Prozatorskim dla Młodzieży im. F. Dostojewskiego

 

Laureat ogólnopolskiego konkursu literackiego „O życiu i osiągnięciach Karola Olszewskiego i Zygmunta Wróblewskiego” organizowanego przez Fundację Panteon Narodowy

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

SUKCESY DYDAKTYCZNE

Filip KONIECZNY 2FLaureat LXX Olimpiady Matematycznej

 

Finalista XXVI Olimpiady Informatycznej

 

I miejsce (drużynowo) w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym „Code Quest” /najlepszy wynik w Europie/

 

Kangur Matematyczny: wynik „bardzo dobry”

 

Rafał PYZIK 2FLaureat LXX Olimpiady Matematycznej

 

Finalista XXVI Olimpiady Informatycznej

 

I miejsce (drużynowo) w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym „Code Quest” /najlepszy wynik w Europie/

 

Kangur Matematyczny: wynik „bardzo dobry”

 

Laureat I miejsca XVII Mistrzostw Polski w Geometrii Elementarnej

 

Filip OLSZÓWKA 3HLaureat III miejsca LX Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

 

Finalista X Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

 

Dominik SAK 1BLaureat III miejsca XVII Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

 

Dominik CHMURA 2FLaureat LXX Olimpiady Matematycznej

 

Powołanie przez Komitet Główny Olimpiady Matematycznej w skład delegacji na XXX Zawody Matematyczne Państw Bałtyckich (2019)

 

Kangur Matematyczny: tytuł LAUREATA (100% punktów)

 

Katarzyna KACZAK 2FLaureatka XLV Olimpiady Geograficznej

 

Julia FILIP 1FFinalistka LXX Olimpiady Matematycznej

 

Finalistka XVII Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

 

Kangur Matematyczny: wynik „bardzo dobry”

 

Dawid PASTUSZKA 3IFinalista LXX Olimpiady Matematycznej

 

Adrianna KAWULA 3DFinalistka XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

 

Julia KLUSKA 3BFinalistka XLIII Olimpiady Języka Angielskiego

 

Patricia LUCKE 3DFinalistka XLII Olimpiady Języka Niemieckiego

 

Mirosław JAROSZ 2HMistrz Polski Debat Oksfordzkich

 

Zuzanna PIOTROWICZ 3HMistrz Polski Debat Oksfordzkich

 

Tymoteusz TURSKI 2FMistrz Polski Debat Oksfordzkich

 

Przemysław PIETRZAK 2FI miejsce (drużynowo) w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym „Code Quest” /najlepszy wynik w Europie/

 

Marta ESMUND 2GI miejsce w I Konkursie Wiedzy Ogólnej o Rosji i Chinach

 

Szymon STANISZEWSKI 1HII miejsce w I Konkursie Wiedzy Ogólnej o Rosji i Chinach

 

Magdalena TRYBULSKA 3HII miejsce oraz indeks Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego UPJPII w konkursie towarzyszącym WARSZTATOM HISTORYCZNYM „DZIEJE MIASTA – DZIEJE CZŁOWIEKA”

 

Mirosław BACA 2FIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Zarządzania Firmą JA TITAN 2019

 

Grzegorz GANCAREK 2BIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Zarządzania Firmą JA TITAN 2019

 

 

 

SUKCESY SPORTOWE

Aleksandra KAŁUCKA 1G

 

I miejsce w Pucharze Polski juniorów we wspinaczce sportowej na czas

(Łódź 2018)

 

I miejsce w Pucharze Polski juniorów we wspinaczce sportowej na trudność (Tarnowskie Góry 2018)

 

I miejsce w Pucharze Polski seniorów we wspinaczce sportowej na czas

(Łódź 2018)

 

II miejsce w Pucharze Polski seniorów we wspinaczce sportowej na czas

(Gliwice 2019)

 

I miejsce w Pucharze Polski juniorów we wspinaczce sportowej na czas

(Gliwice 2019)

 

IV miejsce w Mistrzostwach Świata seniorów we wspinaczce sportowej na czas (Innsbruck /Austria/)

 

VII miejsce w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich (Buenos Aires 2018)

 

VII miejsce w Pucharze Świata seniorów we wspinaczce sportowej na czas (Moskwa 2018)

 

VIII miejsce w Pucharze Świata seniorów we wspinaczce sportowej na czas (Wujiang /Chiny/)

 

XIV miejsce w Pucharze Świata seniorów we wspinaczce sportowej na czas (Chonhing /Chiny/2019)

 

Michalina KASPRZYK 1AI miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym

 

Zuzanna KOZIOŁ 1BII miejsce w Małopolskiej Licealiadzie Młodzieży w tenisie stołowym (awans do Mistrzostw Polski)

 

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

SUKCESY DYDAKTYCZNE

Rafał PYZIK 1FLaureat LXIX Olimpiady Matematycznej; reprezentant Polski podczas Olimpiady Państw Środkowoeuropejskich

 

I miejsce w Polsce, III miejsce w świecie drużynowo w Międzynarodowych Zawodach Matematycznych NABOJ (kategoria JUNIOR)

Filip GAWRON 3ILaureat LXIX Olimpiady Matematycznej
Grzegorz GAWRYAŁ 3ILaureat II miejsca  XXV Olimpiady Informatycznej
Anna OKAS 3CLaureata XLVII Olimpiady Biologicznej

 

Filip OLSZÓWKA 2HLaureat LIX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Dominik CHMURA 1FFinalista LXIX Olimpiady Matematycznej

 

I miejsce w Polsce, III miejsce w świecie drużynowo w Międzynarodowych Zawodach Matematycznych NABOJ (kategoria JUNIOR)

 

Katarzyna KACZAK 1FFinalistka XLIV Olimpiady Geograficznej

 

I miejsce w Polsce, III miejsce w świecie drużynowo w Międzynarodowych Zawodach Matematycznych NABOJ (kategoria JUNIOR)

 

Adrianna KAWULAFinalistka XXX III Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Paweł KOLENDO 3IFinalista LXIX Olimpiady Matematycznej

 

Julia OSIKA 2EFinalistka XLIV Olimpiady Geograficznej

 

Filip KONIECZNY 1FI miejsce w Polsce, III miejsce w świecie drużynowo w Międzynarodowych Zawodach Matematycznych NABOJ (kategoria JUNIOR)

 

Marek ZARZYCKI 1FI miejsce w Polsce, III miejsce w świecie drużynowo w Międzynarodowych Zawodach Matematycznych NABOJ (kategoria JUNIOR)

 

Piotr DZIADYK 2AZajęcie I miejsca w teście historycznym – uzyskanie indeksu na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
Mikołaj MIGAS 2HZajęcie II miejsca teście historycznym – uzyskanie indeksu na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

 

 

SUKCESY ARTYSTYCZNE

Julia KISIEL 1HWyróżnienie (kategoria: praca plastyczna) w XV Ogólnopolskim Konkursie Poetycko-Plastycznym „Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem”

 

Julia CICH 1EWyróżnienie (kategoria: utwór poetycki) w XV Ogólnopolskim Konkursie Poetycko-Plastycznym „Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem”

 

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

SUKCESY DYDAKTYCZNE

Michał WÓJCIK 3FLaureat III miejsca  LX Olimpiady Astronomicznej; reprezentant Polski podczas Międzynarodowej Olimpiady z Astronomii i Astrofizyki w Tajlandii

 

Adrian KRZEMIŃSKI 3GLaureat II miejsca Olimpiady Geograficznej

 

Laureat I stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (geografia z elementami geologii)

 

Jakub WĘGRECKI 3FLaureat trzeciego stopnia LXVIII Olimpiady Matematycznej

 

Krzysztof PIÓRO 3FLaureat II miejsca XXV Olimpiady Informatycznej

 

Finalista LXVIII Olimpiady Matematycznej

 

Grzegorz GAWRYAŁ 2IFinalista z wyróżnieniem XXV Olimpiady Informatycznej

 

Edyta GARBARZ 3FFinalistka LXVIII Olimpiady Matematycznej

 

Laureatka III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

 

Filip GAWRON 2IFinalista LXVIII Olimpiady Matematycznej

 

Paweł KOLENDO 2IFinalista LXVIII Olimpiady Matematycznej

 

Mikołaj SIKORA 3FFinalista LXVIII Olimpiady Matematycznej

 

Przemysław SIMAJCHEL 3FFinalista LXVIII Olimpiady Matematycznej

 

Szymon SALABURA 2IFinalista XXV Olimpiady Informatycznej

 

Łukasz KLUSKA 3FFinalista XV Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

 

Jarosław FODER 3FLaureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

 

Dawid ROZKUSZKA 3ILaureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

 

Mikołaj SIKORA  3FLaureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

 

Monika CIOCHOŃ 3DLaureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Wydział Chemii UJ

 

Klaudia DRWAL 3CZdobycie tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Wydział Chemii UJ

 

Mateusz IWAN 2BZdobycie tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Wydział Chemii UJ

 

Magdalena KRÓL 3CZdobycie tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Wydział Chemii UJ

 

Natalia MORAWIECKA 2CZdobycie tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Wydział Chemii UJ

 

Agnieszka OLSZÓWKA 3CZdobycie tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Wydział Chemii UJ

 

Maria PETELICKA 3CZdobycie tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Wydział Chemii UJ

 

Piotr SAJDAK 3DZdobycie tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Wydział Chemii UJ

 

Patrycja ŚWIĄTEK 3DZdobycie tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Wydział Chemii UJ

 

Julia OSIKA 1EZajęcie II miejsca w XVIII Dyktandzie Ortograficznym „O złote pióro (kategoria: Uczeń)

 

Katarzyna BLICHARZ 1BZdobycie tytułu laureata II miejsca w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Św. Faustynie

 

Irena KINZERSKA 2BZajęcie I miejsca w I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Górach Polski (w kategorii szkół ponadgimnazjalnych)

 

Maksymilian TRUCHAN 3FZajęcie II miejsca w I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Górach Polski (w kategorii szkół ponadgimnazjalnych)

 

 

 

SUKCESY ARTYSTYCZNE

Kamil RODAK 3EIII miejsce (kategoria: utwór poetycki) w XIV Ogólnopolskim Konkursie Poetycko-Plastycznym „Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem”

 

 

 

SUKCESY SPORTOWE

Kamil KUBALA 2II miejsce (tytuł Mistrza Województwa) w biegu na dystansie 60 m (kategoria: junior) w Halowych Mistrzostwach Małopolski Juniorów i Juniorów Młodszych w Brzeszczach

 

Daniel GROBECKI 1BI miejsce (tytuł Mistrza Województwa) w biegu na dystansie 60 m (kategoria: junior młodszy) w Halowych Mistrzostwach Małopolski Juniorów i Juniorów Młodszych w Brzeszczach

 

Zuzanna MACIEJCZYK 2AIII miejsce w biegu na dystansie 60 m (kategoria: junior) w Halowych Mistrzostwach Małopolski Juniorów i Juniorów Młodszych w Brzeszczach

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

SUKCESY DYDAKTYCZNE

 

Michał WÓJCIK 2FLaureat III miejsca Olimpiady Astronomicznej (etap centralny) – reprezentant Polski w Ogólnoświatowej Olimpiadzie Astronomicznej w Indiach (grudzień 2016 r.)

 

III miejsce w kategorii Free Style na Międzynarodowych Zawodach Robotów ROBOT CHALLENGE w Wiedniu

Adrian KRZEMIŃSKI 2GLaureat V miejsca Olimpiady Geograficznej

 

Laureat II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (geografia)

Filip GAWRON 1ILaureat LXVII Olimpiady Matematycznej (etap centralny); reprezentant Polski na XXVII Zawodach Matematycznych w Finlandii (3 – 7 listopada 2016 r.)
Jakub WĘGRECKI 2FLaureat LXVII Olimpiady Matematycznej

 

III miejsce w konkursie indywidualnym Mistrzostw Małopolski w Programowaniu dla szkół średnich

Katarzyna KLIMEK 3DFinalistka XX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
Magdalena KRÓL 2CFinalistka XLV Olimpiady Biologicznej
Adrianna KUTA 2HFinalistka XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Maria PETELICKA 2CFinalistka XLV Olimpiady Biologicznej
Krzysztof PIÓRO 2FFinalistka XXXIII Olimpiady Informatycznej
Aneta PŁAZA 2HFinalistka XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Sara RZĄCA 2HFinalistka XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Jakub SĘPEK 3HFinalista XXXIX Olimpiady Języka Niemieckiego
Anna SREBRO 2CFinalistka XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

 

Monika WILK 3GFinalistka XLVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Krystian KRAKOWSKI 3FLaureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

 

II miejsce w konkursie zespołowym Mistrzostw Małopolski w Programowaniu dla szkół średnich

Piotr ŻUREK 3FZdobycie tytułu laureata III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

 

II miejsce w konkursie zespołowym Mistrzostw Małopolski w Programowaniu dla szkół średnich

Dominik KORMAN 3FLaureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

 

Mateusz

WYGRZYWALSKI 3F

Laureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (fizyka)
Patryk WĘGRZYN 3ILaureat III stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (fizyka)
Grzegorz GAWRYAŁ 1II miejsce w Konkursie Programowania Zespołowego Ogólnopolskiej Akademii Programowania w kategorii Licea
Paweł KOLENDO 1II miejsce w Konkursie Programowania Zespołowego Ogólnopolskiej Akademii Programowania w kategorii Licea
Łukasz PRAJER 1II miejsce w Konkursie Programowania Zespołowego Ogólnopolskiej Akademii Programowania w kategorii Licea
Piotr ZIELIŃSKI 1II miejsce w Konkursie Programowania Zespołowego Ogólnopolskiej Akademii Programowania w kategorii Licea
Edyta GARBARZ 2FII miejsce w Konkursie Indywidualnym Dziewcząt Programowania Ogólnopolskiej Akademii Programowania w kategorii Licea
Damian BIAŁAS 3FII miejsce w konkursie zespołowym Mistrzostw Małopolski w Programowaniu dla szkół średnich
Dominik HOIM 3FII miejsce w konkursie zespołowym Mistrzostw Małopolski w Programowaniu dla szkół średnich
Katarzyna WODZIŃSKA 3AI miejsce w XVII Dyktandzie Ortograficznym „O złote pióro (kategoria: Uczeń)
Ilona SMOLEŃ 1CI miejsce w XX Olimpiadzie Promocji Zdrowia, Zdrowego Stylu Życia i Wiedzy o PCK (kategoria drużynowa)

 

I miejsce w XX Olimpiadzie Promocji Zdrowia, Zdrowego Stylu Życia i Wiedzy o PCK (kategoria indywidualna)

Dagmara STEPEK 1HI miejsce w XX Olimpiadzie Promocji Zdrowia, Zdrowego Stylu Życia i Wiedzy o PCK (kategoria drużynowa)

 

II miejsce w XX Olimpiadzie Promocji Zdrowia, Zdrowego Stylu Życia i Wiedzy o PCK (kategoria indywidualna)

Eliza KASZUBOWSKA 1CI miejsce w XX Olimpiadzie Promocji Zdrowia, Zdrowego Stylu Życia i Wiedzy o PCK (kategoria drużynowa)

 

 

SUKCESY ARTYSTYCZNE

Kamil RODAK 2EI miejsce w Konkursie Recytatorskim – Dzień Pamięci o Holokauście i Przeciwdziałaniu Zbrodniom przeciw Ludzkości

 

II miejsce w eliminacjach rejonowych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

 

II miejsce (kategoria: utwór poetycki) w XIII Ogólnopolskim Konkursie Poetycko-Plastycznym „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem”

Dominik ŻUROWSKI 2GI miejsce (kategoria: praca plastyczna) w XIII Ogólnopolskim Konkursie Poetycko-Plastycznym „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem”
Katarzyna CICH 3GIII miejsce (kategoria: utwór poetycki) w XIII Ogólnopolskim Konkursie Poetycko-Plastycznym „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem”

 

 

SUKCESY SPORTOWE

Michał OPOCKI 2AI miejsce w sztafecie 4 x 400 m w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Krakowie

 

I miejsce w sztafecie 4 x 100 m w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Krakowie

 

Odznaka „Brązowy Wilk” w Ogólnopolskim Konkursie Projektów Społecznych „Zwolnieni z teorii” (współtwórca projektu społecznego pod  nazwą „Otwórz umysł, zacznij trenować”)

Kamil KUBALA 1II miejsce w biegu na dystansie 60 m w Halowych Mistrzostwach Małopolski Juniorów i Juniorów Młodszych w Brzeszczach

 

Odznaka „Brązowy Wilk” w Ogólnopolskim Konkursie Projektów Społecznych „Zwolnieni z teorii” (pomysłodawca i koordynator projektu społecznego pod  nazwą „Otwórz umysł, zacznij trenować”)

 

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

SUKCESY DYDAKTYCZNE

Anna KOZIOŁ 3HLaureatka XLI Olimpiady Historycznej

 

Dominik MIERZWA 3EFinalista 61. Olimpiady Chemicznej

 

Krystian KRAKOWSKI 2FFinalista LXVI Olimpiady Matematycznej

 

Magdalena KRAS 2DFinalistka Olimpiady Ekologicznej

 

Adrian KRZEMIŃSKI 1GFinalista XLI Olimpiady Geograficznej

 

Kalina TYRKIEL 3HFinalistka XLV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

 

Paweł GRABCZYŃSKI 3GLaureat II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (geografia)

 

Dominik KOZIOŁ 3GLaureat I stopnia (I miejsce) Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (geografia)

 

Krzysztof NIEDZIELSKI 3GLaureat II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (geografia)

 

Paweł RYNDAK 3ILaureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

 

Piotr RYNDAK 3FLaureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

 

Udział drużynowy w Międzynarodowych Zawodach Matematycznych „Nabój” (10. M-ce w Polsce i 35. w klasyfikacji międzynarodowej)

 

Gabriel GÓRSKI 3ILaureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)

 

Michał ZYCH 3IZdobycie tytułu laureata Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH (matematyka)
Kacper LIPIŃSKI 3DLaureat I stopnia Konkursu o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” (chemia)
Monika ZAŁĘCKA 3DLaureat I stopnia Konkursu o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej” (chemia)
Patrycja BOJDO 3DLaureatka Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej

 

Weronika CHODAK 2CLaureatka Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej

 

Natalia STÓS 2GLaureatka Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej

 

 

 

SUKCESY ARTYSTYCZNE

Katarzyna CICH 2GII miejsce (kategoria: utwór poetycki) w XII Ogólnopolskim Konkursie Poetycko-Plastycznym „Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem”

 

Patrycja PARTYKA 2BIII miejsce (kategoria: praca plastyczna) w XII Ogólnopolskim Konkursie Poetycko-Plastycznym „Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem”

 

Magdalena WIELGUS 1GII miejsce (kategoria: praca plastyczna) w XII Ogólnopolskim Konkursie Poetycko-Plastycznym „Błogosławiona Karolino świeć nam przykładem”

 

Marcelina WOZIWODA 1EI miejsce w konkursie fotograficznym „Tu kocham Tarnów” organizowanym przez Tarwizję.pl oraz Wydział Marki Miasta Tarnowa

 

Sylwia WRONA 1ILaureatka w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Młodzież, jakiej nie znacie” (organizator: KUL)

 

 

 

SUKCESY SPORTOWE

Alicja KULA 3HMistrzostwo i wicemistrzostwo Polski w jeździe konnej w stylu western

 

Michał TOPÓR 2AMistrzostwo Małopolski w Licealiadzie Młodzieży w Rowerach Górskich MTB

 

 

 

Skip to content