Konkurs Czytelniczy „Czytam, znam, rozumiem” pod  Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie, Prezydenta Miasta Tarnowa  i Rektora Akademii Tarnowskiej w Tarnowie

III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie oraz Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza Oddział w Tarnowie wraz z instytucjami współpracującymi: Zakładem Filologii Polskiej Akademii Tarnowskiej w Tarnowie oraz Miejską Biblioteką Publiczną im. J. Słowackiego w Tarnowie zapraszają uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych do udziału w V edycji Małopolskiego Konkursu Czytelniczego Czytam, znam rozumiem.

Laureaci  konkursu mają  szansę na wyszczególnienie osiągnięć na świadectwie szkolnym zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oświatowego. Jednym z warunków uzyskanie takiego prawa do wpisu na świadectwie jest wypełnienie przez Państwa Dyrektorów szkół podstawowych ankiety na temat udziału uczniów w naszym Konkursie i odesłanie do Kuratorium Oświaty w Krakowie (takie ankiety są dostępne w Panelu dyrektora).

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych.

Program Małopolskiego Konkursu Czytelniczego „Czytam, znam, rozumiem” dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych V edycja – rok szkolny 2022/2023: konkurs_czytelniczy_2022-2023_regulamin