Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszego dnia wiosny, czyli 21 marca na hali sportowej w III LO odbył się międzyklasowy konkurs na Miss i Mistera Wiosny dla klas pierwszych i drugich organizowany przez klasę IH wraz z wychowawcą prof. Moniką Widomską. Całe wydarzenie było prowadzone przez Aleksandrę Sobol oraz Mikołaja Migasa.
Przedstawiciele pierwszych oraz drugich klas stanęli do walki o tytuł. W poszczególnych konkurencjach wykazali się wieloma zdolnościami m.in. wiedzą, talentem artystycznym oraz siłą fizyczną.
Uczestnicy dodatkowo przebrali się w wiosenne stroje, które nadały odpowiednią atmosferę, zapowiadającą nową porę roku. Krótkie, wstępne prezentacje były wypełnione humorem i przedstawione w artystyczny sposób.

Najlepiej wypadły klasy:

• 1C (I miejsce),
  • 1F (II miejsce),
  • 2F (III miejsce).

Mimo to każda z klas wykazała się wielką inwencją twórczą oraz pomysłowością
Powitanie wiosny urozmaiciły także liczne występy muzyczne uczniów Naszej szkoły.
Gratulujemy wszystkim Miss i Misterom i dziękujemy za udział!

Marta Wijas – klasa 1H

Fotorelacja autorstwa Ewy Michalik.