Mamy nowego przewodniczącego!

Zgodnie z podjętą decyzją Komisji Wyborczej, w przypadku zgłoszenia 1 kandydata, wybory nie będą organizowane. Filip Olszówka (2H) został nowym Przewodniczącym Zarządu Samorządu Uczniowskiego.

W związku z trwającym Jubileuszem 120-lecia naszej szkoły, aktualnie działający Zarząd Samorządu Uczniowskiego, nie kończy działalności z dniem zaprzysiężenia nowego  Przewodniczącego Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Wspólnie z nowym Zarządem, będą współpracować.

• Aktualny Zarząd Samorządu Uczniowskiego został odpowiedzialny za przygotowania oraz dokończenie zaszczytnych prac, przy organizacji Jubileuszu 120lecia III LO.
  • Nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego przejmuje pozostałe obowiązki regulaminowe oraz pomoc Aktualnemu Zarządowi przy organizacji Jubileuszu 120lecia III LO.