Zacznij aktywnie jesień 2018 i dołącz do medalistów międzynarodowych zawodów w programowaniu!

W ramach projektu ,,Sukces Informatyką Pisany”, który jest realizowany na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, Stowarzyszenie Talent organizuje wyjazd na międzynarodowe zawody programistyczne (Romanian Master of Informatics 2018) oraz obóz naukowy z elementami sportu.

Wyjazd na RMI
RMI odbędzie się 10-13 października 2018 w stolicy Rumunii. Poza zawodami należy doliczyć podróż, zatem cały wyjazd jest przewidywany pomiędzy 8-14 października 2018. Więcej informacji o RMI znajdziesz tutaj: http://rmi.lbi.ro/rmi_2017/index.php?id=home

Uwaga! Konkurs rekrutacyjny na wyjazd do Rumuni odbędzie się w dniu 25.08.2018(sobota) w godzinach 9:00-14:00 na platformie olimpiada.programuj.edu.pl Już teraz zapoznaj się z Regulaminem RMI, wypełnij obowiązkowy formularz rekrutacyjny, załóż konto na olimpiada.programuj.edu.pl i rozwiązuj zadania konkursowe!

Obóz naukowy
Obóz naukowy z elementami sportu odbędzie w dniach 23-28 września we Władysławowie. Zapewniamy atmosferę sprzyjającą nauce oraz niezapomniane emocje sportowe.

Uwaga! Konkurs rekrutacyjny na obóz naukowy odbędzie się w dniach 29 sierpnia – 2 września 2018 na platformie olimpiada.programuj.edu.pl. Już teraz zapoznaj się z Regulaminem, wypełnij obowiązkowy formularz rekrutacyjny, załóż konto na olimpiada.programuj.edu.pl i rozwiązuj zadania konkursowe!

Więcej informacji na talent.edu.pl

Dodaj komentarz