Stypendia – jeszcze zdążysz złożyć wniosek

Przypominamy że lada chwila upływają terminy aplikowania o stypendia.

Do 25 października należy składać wnioski w Małopolskim Programie Stypendialnym. Można to zrobić w Tarnowie przy ul. Nowy Świat. Wymagane jest posiadanie opiekuna dydaktycznego z naszej szkoły. W przypadku problemów ze znalezieniem opiekuna proszę kontaktować się ze szkolnym koordynatorem stypendialnym P. Tomaszem Sobczakiem.

Jeśli miałeś to stypendium w ubiegłym roku powinieneś koniecznie złożyć wniosek w tegorocznej edycji!

(https://www.malopolska.pl/dla-mieszkanca/praca-i-edukacja/regionalny-program-stypendialny/regionalny-program-stypendialny-20182019)

30 listopada upływa termin aplikowania o stypendium Prezydenta Miasta Tarnowa. Wnioski składamy do końca października w sekretariacie 3LO (pierwszoklasiści absolwenci tarnowskich gimnazjów składają wnioski do UMT przy pomocy rodziców lub swojej poprzedniej szkoły)

Stypendium to nie tylko pieniądze ale przede wszystkim prestiż!