GALA FINAŁOWA SZKOLNEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

Przypominamy, że z okazji stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę 9 listopada 2018 r. (piątek) na lekcjach 4. i 5. w sali gimnastycznej odbędzie się Gala Finałowa Szkolnego Konkursu Historycznego w formie podzielonego na dwie części spotkania całej społeczności szkolnej. Oprawę uroczystości przygotowała klasa II H pod opieką p. prof. Edyty Nowak.

Najpierw w „zmaganiach” konkursowych wystąpią reprezentanci połowy wszystkich oddziałów (12). Zwycięska dwójka pierwszego spotkania zmierzy się w krótkim finale ze zwycięzcami drugiego spotkania, w którym uczestniczyć będzie kolejnych 12 klas. Planowane jest, że dwie osoby, które zwyciężą ostatecznie, zostaną nagrodzone książkami o tematyce historycznej  natomiast klasa, którą reprezentują, otrzyma dzień wolny od pytania.

UWAGA: Zajęcia  dla wszystkich klas w piątek (poza uczestnictwem w Gali wg podanego poniżej harmonogramu)  odbywają się od godz. 7.30 zgodnie z planem lekcji!

Harmonogram uczestnictwa klas w Gali (o kolejności zdecydowało losowanie):

• lekcja 4. (godz. 10.05) – klasy:   I    A,  D, G,            II     A, B, E, G       III    B, E, F,  G, H
  • lekcja 5. (godz. 11.00) – klasy:   I    B, C, E, F, H      II     C, D, F            III   A, C, D, I

ŚWIĘTUJMY WSZYSCY RAZEM NASZĄ NIEPODLEGŁOŚĆ!