DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU ROLNICZEGO W KRAKOWIE

21 MARCA Uniwersytet Rolniczy w Krakowie zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się na terenie kampusu, przy ul. 29 Listopada.

Uniwersytet Rolniczy w Krakowie oferuje studia I i II stopnia na 7 wydziałach:

• Wydział Rolniczo- Ekonomiczny;
  • Wydział Leśny;
  • Wydział Hodowli Zwierząt;
  • Wydział Inżynierii Środowiska i Geodezji;
  • Wydział Biotechnologii i Ogrodnictwa;
  • Wydział Inżynierii Produkcji i Energetyki;
  • Wydział Technologii Żywności;

Szczegółowe informacje nt. kierunków i specjalności na poszczególnych wydziałach znajdziecie na stronie uczelni, w poszczególnych zakładkach.

Podczas Dnia Otwartego, poza uroczystościami w Centrum Kongresowym, będzie można odwiedzić wybrane Wydziały i wziąć udział w specjalnie na tę okazję przygotowanych warsztatach tematycznych, m. in.:

• warsztaty „Bakteria- na początku jest jedna” czyli mikroorganizmy wokół nas”- zajęcia praktyczne połączone z prezentacją pracowni mikrobiologicznej;
  • zwiedzanie laboratoriów Zakładu Żywienia Roślin, prezentacja tematów badawczych;
  • zwiedzanie laboratoriów Zakładu Genetyki, Hodowli Roślin i Nasiennictwa;
  • Czym zastąpić węgiel?- zwiedzanie wraz z prezentacją problematyki badawczej laboratorium przetwarzania biomasy na biopaliwa stałe;

Ponadto będzie możliwość zwiedzania hali sportowej, akademika i klubu studenckiego 🙂

Szczegółowy program Dnia Otwartego znajdziecie w bibliotece szkolnej, gdzie można również zapisać się na wyjazd z tej okazji. Zapisy potrwają do 6 marca.

Zapraszamy 🙂