12 SUPER KSIĄŻEK ZA DARMO PRZEZ CAŁY LISTOPAD!!!

 

Wystartowała 5. edycja akcji Czytaj PL! Choć oficjalny start będzie mieć miejsce na konferencji prasowej 5 listopada, już dziś możecie przyłączyć się do akcji i dobrać się do 12 świetnych bestsellerów.

Co więcej, możecie pomóc  nagłośnić akcję i dzięki temu wygrać nowiutkie smartfony i przepiękne czytniki marki PocketBook!

Oczywiście wszystko w ramach konkursu, w którym, jak zwykle, możecie wygrać niezwykle atrakcyjne nagrody:

I miejsce:

– SAMSUNG Galaxy A50
– Czytnik e-booków PocketBook Touch HD 3
– Bon na zakupy e-booków w sklepie Woblink o wartości 350 PLN
– Notatnik ze Stefanem Żeromskim
– Kod rabatowy obniżający cenę e-booków nieobjętych innymi promocjami
o 40% (pięciokrotnego wykorzystania)

II miejsce:

– Huawei P30 lite
– Czytnik e-booków PocketBook Touch Lux 4
– Bon na zakupy e-booków w sklepie Woblink o wartości 350 PLN
– Notatnik ze Stefanem Żeromskim
– Kod rabatowy obniżający cenę e-booków nieobjętych innymi promocjami
o 40% (pięciokrotnego wykorzystania)

III miejsce:

– SAMSUNG Galaxy A40
– Czytnik e-booków PocketBook Basic Lux 2
– Bon na zakupy e-booków w sklepie Woblink o wartości 350 PLN
– Notatnik ze Stefanem Żeromskim
– Kod rabatowy obniżający cenę e-booków nieobjętych innymi promocjami
o 40% (pięciokrotnego wykorzystania)

Co zrobić, by zawalczyć o te nagrody? Należy wydrukować plakat pobrany ze strony Akcja.CzytajPL.pl. Następnie wystarczy powiesić plakat akcji w swojej miejscowości, w możliwie najlepiej widocznym miejscu, w którym będzie miało do niego dostęp jak najwięcej osób. Może to być stołówka w miejscu pracy, osiedlowa biblioteka albo słup ogłoszeniowy. Tym samym podzielicie się dostępem do książek z innymi – na każdym plakacie umieszczono kod pozwalający na darmowe wypożyczanie 12 bestsellerowych ebooków. Ostatni krok to sfotografowanie wyeksponowanego plakatu i zgłoszenie zdjęcia do konkursu poprzez wypełnienie formularza dostępnego TU.

Zdjęcie wywieszonego plakatu należy zgłosić za pomocą formularza do 30 listopada. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie mogą wypełnić dowolną ilość zgłoszeń. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 10 grudnia na fanpage’u CzytajPL.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie TU.

Czytajcie i dzielcie się czytaniem ze znajomymi!

W szkole również pojawiły się plakaty ze specjalnym kodem do zeskanowania, który daje darmowy dostęp do 12 bestsellerów m. in.:

 

Wiesław Myśliwski, Ucho igielne.  Warszawa 2018.


Poruszająca medytacja nad ludzkim losem, pamięcią i historią, zagadkowością intymnych relacji, a przede wszystkim nad tajemnicą spotkania młodości i starości. W powieści Myśliwskiego jak w lustrze odbija się kawał polskiej historii ze wszystkim, co w niej dramatyczne, bolesne, przemilczane i niewypowiedziane. Przede wszystkim jednak jest to rzecz o tym, jak upływający czas odciska piętno na ludzkim doświadczaniu siebie i świata. Piękna, głęboka literatura, w której przenikliwość obserwacji i swoista czułość wobec człowieka splatają się z wymiarem symbolicznym.

Wojciech Tochamn, Pianie kogutów, płacz psów. Warszawa 2019.


Świat po ludobójstwie. Kambodża po Pol Pocie. Przez lata dręczyli i mordowali, Khmerzy Khmerów. Ci, którym udało się przeżyć, zostali bez domów, bez bliskich, z traumą, chorobą, obłędem… Bywa, że ich niewola trwa od dziesięcioleci. Samotność, ciemność i pustka. Udaje się dotrzeć tylko do nielicznych i rozpocząć leczenie. Dokoła widać bogactwo, które karmi się biedą i strachem. Nieopodal stoją świątynie Angkoru, odwiedzane przez miliony turystów z całego świata…

Paulina Łopatniuk, Patolodzy. Panie doktorze, czy to rak?. Poznań, 2019.


Czy gdzieś w twoim ciele mogą kryć się pozostałości twojego brata bliźniaka? Dlaczego londyńscy kominiarze zaskakująco często cierpieli na raka moszny? I czy to możliwe, żeby guz podwoił się w ciągu zaledwie doby?

Szokujące, obrzydliwe, zabawne, fascynujące… Nowotwory i inne choroby kryją wiele tajemnic. Autorka popularnego bloga Patolodzy na klatce przeprowadzi cię przez twój świat wewnętrzny, zaczynając od różowo-fioletowych maziajów na szkiełku pod mikroskopem, a kończąc na stole sekcyjnym w prosektorium. W tej książce opowiada o wszystkim, co zwykłych ludzi przyprawia o ból głowy. Dosłownie.

„Nie znacie nas, my jednak niejednokrotnie znamy was lepiej niż wasi bliscy. W końcu liczy się wnętrze, a mało kto bada je dogłębniej niż patolodzy.”

Więcej opisów zobaczycie na Facebooku 

PAMIĘTAJCIE!

Kiedy już będziecie w Czytaj PL, to w aplikacji Woblink, na liście książek akcji, na dole strony znajduje się przycisk „Zaproś znajomych. Niech też czytają!”. Po jego naciśnięciu możecie wpisać adres e-mail swoich przyjaciół. Jeśli zalogują się oni do aplikacji Woblink na podany przez Was adres mailowy, otrzymują automatyczny dostęp do książek z akcji Czytaj PL! Nie muszą nawet skanować QR kodu !!!!

ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY I MIŁEJ LEKTURY 🙂

 

 

 

Dodaj komentarz