NADAL NAJLEPSI!!!!

Z dumą i ogromną satysfakcją ogłaszamy, że nasza Szkoła- III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza, zajęła  wysokie miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Średnich, organizowanym co roku przez PERSPEKTYWY.

107. miejsce w Polsce i 10. w Małopolsce- to sukces wszystkich uczniów, nauczycieli a także dyrekcji Szkoły.

Wszystkim składamy serdeczne gratulacje!!!

Od lat nasza Szkoła utrzymuje wysoki poziom nauczania. Co roku jesteśmy coraz wyżej w zestawieniach.

Wszyscy wiemy jak ważny jest wybór szkoły średniej która w największym stopniu kształtuje młodego człowieka. Jeśli jest dobra- wpaja wartości, otwiera umysł, zapewnia udany start w dorosłe życie.

Coroczny ranking PERSPEKTYW pokazuje, że nasza Szkoła jest coraz lepsza a ranking stanowi również dobry punkt odniesienia dla rodziców, przyszłych uczniów, a także dla nauczycieli.

Cieszmy się wspólnie z tego sukcesu, bo jest on wynikiem ciężkiej pracy, kreatywności i zaangażowania.

Poniżej znajdziecie linki do rankingu. Możecie przeanalizować, poczytać o metodologii i Kapitule przyznającej to wyróżnienie.

RANKING LICEÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH

RANKING MATURALNY