PROGRAM STYPENDIALNY DLA MATURZYSTEK 2020

Do 20 CZERWCA trwa nabór do VI edycji PROGRAMU STYPENDIALNEGO, do którego aplikować mogą tegoroczne maturzystki, które wybierają się na studia na jednej z 25 uczelni technicznych oraz 10 najlepszych uniwersytetów. Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.
Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.
Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem.
Ma pomóc utalentowanym maturzystkom (a także studentkom) w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.
Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe.
Znajdą się pod opieką mentorów- doświadczonych pracowników firmy Intel.
Otrzymają STYPENDIUM W WYSOKOŚCI 12 000 PLN (BRUTTO), które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami.  Czeka na nie również PROGRAM STAŻOWY W Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie lub w Intelu w USA.
Szczegółowe informacje znajdziecie również na stronie Programu Stypendialnego Nowe Technologie dla Dziewczyn.
Do udziału w programie zapraszamy maturzystki 2020 zainteresowane studiami technicznymi na jednej z 35 uczelni na wybranych kierunkach technicznych.

Dodaj komentarz