Wyniki Konkursów Wiedzy o UK i USA

Bardzo dziękujemy uczniom naszego liceum z klas pierwszych, którzy w tym trudnym okresie naszej szkolnej kwarantanny,  wzięli udział w Konkursie Wiedzy o UK oraz Konkursie Wiedzy o USA.
Konkursy te  odbyły się na naszej Szkolnej Platformie III LO, 19 i 22 maja .

Gratulujemy chęci robienia czegoś więcej, zdobytej wiedzy oraz zajętych miejsc.

Wszyscy jesteście zwycięzcami bo różniły was tylko małe różnice punktowe. W obydwu konkursach wzięło udział 10 klas pierwszych .

Najlepsi w Konkursie Wiedzy o UK to:

Kategoria Język – Mateusz Kosman 1F
Historia – Kaja Juszczyk 1C oraz Franciszek Grabień 1A
Geografia – Konstancja Maślanka 1Dg, Krystian Skruch 1A, Iwona Kutypa 1C
Kultura – Anna Kozioł 1C
W klasyfikacji drużynowej najwięcej punktów uzyskała klasa 1C, 1 Dg, tuż za nimi znalazły sie klasy 1G oraz 1E,Gratulujemy!

Najlepsi w konkursie Wiedzy o USA to:

Kategoria Język – Julia Peciak1B
Geografia – Kinga Korus 1C ,Anna Puzon 1G, Zuzanna Kukuś 1B
Kultura -Weronika Czeska 1 Dg
Historia-Wojtek Żołądź -1Dg
W klasyfikacji drużynowej najwięcej punktów uzyskała klasa 1B oraz 1G, tuż za nimi znalazły klasy 1E i 1F Gratulujemy!

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy wszystkim-organizatorzy konkursu-Beata Reiner oraz

uczniowie klasy 1Gg-Jan Wszołek, Barbara Puzon ,Łukasz Gieracki oraz  Marcin Boryczko.