RZĄDOWY PROGRAM POMOCY UCZNIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM W FORMIE DOFINANSOWANIA ZAKUPU PODRĘCZNIKÓW, MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH I MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 25 lipca 2020 r. do 7 września 2020 r. w tarnowskich szkołach publicznych i niepublicznych można składać wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego lub podręczników do kształcenia w zawodach, w tym podręczników do kształcenia specjalnego, materiałów edukacyjnych do kształcenia ogólnego lub materiałów edukacyjnych do kształcenia zawodowego i materiałów ćwiczeniowych w ramach: Rządowego programu pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania podręczników materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020-2022.

Na stronie głównej EDUNET pod adresem: www.edunet.tarnow.pl

bardziej szczegółowy adres: http://edunet.tarnow.pl/pl/aktual/inf/uczen/rzadowy_program_pomocy_uczniom_niepelnosprawnym_20202021

opublikowano informację na temat realizacji w/w programu w roku szkolnym 2020/2021 wraz z  z załącznikami  (m. in. wzorem wniosku i wzorami oświadczeń).