Słyszeliście o Dniu Kandydata?

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza wszystkich uczniów na Dzień Kandydata, który odbędzie się 23 i 24 października. W tym roku wyjątkowo będziecie mogli w nim uczestniczyć z dowolnego miejsca!

Bliższe informacje znajdziecie na profilu UAM na Facebooku.

Możecie również sprawdzić jak wyglądał Dzień Kandydata rok temu.

Przygotowywane są liczne interesujące rozmowy o życiu studenckim, wybranych kierunkach czy rekrutacji, filmy o UAM i interaktywne transmisje.

Szczegóły znajdziecie również na stronie UAM.

Chcecie wiedzieć więcej o studiowaniu na UAM? Zobaczcie Blog Kandydata. Posty na blogu są publikowane we współpracy ze studentami. Dzięki temu dowiecie się, co kierowało nimi przy wyborze studiów, jak je oceniają, z jakich możliwości, oferowanych przez uczelnię skorzystali w ramach studiowania.

Na blogu znajdziecie również informacje dotyczące zasad rekrutacji. Posty możecie komentować, zadawać do nich pytania lub prosić o przygotowanie wpisu na konkretny temat.

O kierunkach i specjalnościach, których jest ponad 200, dowiecie się także dzięki zakładce Kierunki studiów na stronie UAM. Znajdziecie tam m. in. dane dotyczące przeliczania punktów i wymaganych przedmiotów.

Zapraszamy bo UAM to renomowana uczelnia, a Poznań to piękne miasto !!!! 🙂

Leave a Reply