Finaliści i laureaci olimpiad przedmiotowych od roku szkolnego 2005/2006:

2005/2006 (10 olimpijczyków w 8 olimpiadach – 10 sukcesów)

  1. Mateusz Ćwik – Finalista XXXIX Olimpiady Języka Niemieckiego
  2. Łukasz Adamowski – Finalista I Olimpiady Przedsiębiorczości
  3. Dominika Mazur – Finalistka XXIX Olimpiady Języka Niemieckiego
  4. Kamil Kurzawski – Finalista XXXVI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  5. Karol Gawelowicz – Finalista XXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
  6. Ewa Gadziała – Finalistka XXXV Olimpiady Biologicznej
  7. Łukasz Skórka – Finalista LII Olimpiady Chemicznej
  8. Jacek Wardzała – Finalista LII Olimpiady Chemicznej
  9. Eugeniusz Plesowskich – Finalista XXXVII Olimpiady Języka Rosyjskiego
  10. Aleksander Duda – Finalista IV Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2006/2007 (6 olimpijczyków w 5 olimpiadach – 7 sukcesów)

  1. Maciej Byszkiewicz – Laureat XX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
  2. Łukasz Słonka – Laureat XXXIII Olimpiady Geograficznej
  3. Michał Górka – Finalista XXXIII Olimpiady Geograficznej
  4. Anna Andrzejewicz – Laureatka XX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
    Laureatka II Olimpiady Przedsiębiorczości
  5. Patrycja Skurska – Finalistka XXXVII Olimpiady Literatury i Języka
  6. Łukasz Skórka – Finalista LIII Olimpiady Chemicznej

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2007/2008 (13 olimpijczyków w 8 olimpiadach – 13 sukcesów)

  1. Łukasz Słonka – Laureat XXXIV Olimpiady Geograficznej
  2. Łukasz Toczek – Laureat XXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
  3. Maciej Krzysztoforski – Laureat XXXI Olimpiady Języka Niemieckiego
  4. Łukasz Marecik – Laureat XV Olimpiady Informatycznej
  5. Mateusz Moskal – Laureat XXXVII Olimpiady Biologicznej
  6. Paweł Jarosz – Finalista XXXIV Olimpiady Geograficznej
  7. Krzysztof Michałek – Finalista LIV Olimpiady Chemicznej
  8. Dominika Mazur – Finalistka XXX Olimpiady Języka Niemieckiego
  9. Anna Giza – Finalistka XXXIV Olimpiady Geograficznej
  10. Łukasz Toczek – Finalista XXXIV Olimpiady Geograficznej
  11. Joanna Niedojadło – Finalistka XII Olimpiady Wiedzy o UE
  12. Katarzyna Mróz – Finalistka XXXVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  13. Marcin Skobel – Finalista XXXIV Olimpiady Geograficznej

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2008/2009 (3 olimpijczyków w 3 olimpiadach – 3 sukcesy)

  1. Paweł Jarosz – Finalista XXXV Olimpiady Geograficznej
  2. Jakub Jarmuła – Finalista XXXVIII Olimpiady Biologicznej
  3. Krzysztof Romanowski – Finalista LX Olimpiady Matematycznej

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2009/2010 (10 olimpijczyków w 8 olimpiadach – 10 sukcesów)

  1. Agata ForyśLaureatka XLI Olimpiady Języka Rosyjskiego
  2. Kania MichałLaureat III miejsca XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  3. Natalia Bajorek – Finalistka XXXIX Olimpiady Biologicznej
  4. Dominik Burek – Finalista LXI Olimpiady Matematycznej
  5. Monika Chudyba – Finalistka XX Olimpiady Teologii Katolickiej
  6. Jakub Mikrut – Finalista XXXVI Olimpiady Geograficznej
  7. Marceli Nowak – Finalista XXXVI Olimpiady Geograficznej
  8. Maja Starakiewicz – Finalistka XL Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  9. Daniel Stec – Finalista XXXIX Olimpiady Biologicznej
  10. Mateusz Wilk – Finalista 56 Olimpiady Chemicznej

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2010-2011 (10 olimpijczyków w 7 olimpiadach – 11 sukcesów)

  1. Julia Bystrzycka – Laureatka 57 Olimpiady Chemiczna
  2. Wojciech Giza – Laureat IX Olimpiady Misyjna Znajomości Afryki
  3. Jakub Mikrut – Laureat XXXVII Olimpiady Geograficznej
  4. Dominik Burek – Finalista z wyróżnieniem LXII Olimpiady Matematycznej
    – uczestnik 22 Międzynarodowej Olimpiady Państw Bałtyckich
  5. Adam Gąsior – Finalista XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  6. Wojciech Giza – Finalista XXXVII Olimpiady Geograficznej
  7. Michał Kania – Finalista XXXX Olimpiady Biologicznej
  8. Katarzyna Liro – Finalistka XXXVII Olimpiady Geograficzna
    Finalistka IX Olimpiady Misyjnej Znajomości Afryki
  9. Maja Starakiewicz – Finalistka XXXV Olimpiady Artystycznej
  10. Przemysław Węc – Finalista XXXVII Olimpiady Geograficznej

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2011/2012 (14 olimpijczyków w 11 olimpiadach, dwie olimpiady międzynarodowe 16 sukcesów)

  1. Michał Kania – Laureat pierwszego miejsca XLI Olimpiady Biologicznej
    brązowy medalista na XXIII Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej w Singapurze
  2. Jakub Mikrut – Laureat XXXVIII Olimpiady Geograficznej
    brązowy medalista na IX Międzynarodowej Olimpiadzie Geograficznej w Kolonii
  3. Anna Listwan – Laureatka X Olimpiady Misyjnej Znajomości Afryki
  4. Julia Bystrzycka – Laureatka 58 Olimpiady Chemicznej
  5. Magdalena Osmęda – Laureatka Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie
  6. Kamil Piątek Laureat – XXXVIII Olimpiady Geograficznej
  7. Agnieszka Stankowska – Laureatka XXXV Olimpiady Języka Francuskiego
  8. Leszek Blicharz – Finalista XXXVI Olimpiady Języka Angielskiego
  9. Dominik Burek – Finalista LXIII Olimpiady Matematycznej ,
  10. Mateusz Hajduga – Finalista XLIII Olimpiady Języka Rosyjskiego
  11. Małgorzata Olszewska – Finalistka XL Olimpiady Literatury  i Języka Polskiego
  12. Justyna Skolarczyk – Finalistka XLI Olimpiady Biologicznej
  13. Kinga Szperka – Finalistka XXII Olimpiady Teologii Katolickiej
  14. Barbara Witusik – Finalistka 36 Olimpiady Języka Niemieckiego

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2012/2013 (8 olimpijczyków w 5 olimpiadach, 1 olimpiada międzynarodowa, 9 sukcesów olimpijskich)

  1. Wojciech Bochenek – Laureat piątego miejsca XLII Olimpiady Biologicznej
    – wyróżniony na XXIV Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej w Szwajcarii
  2. Aleksandra Knot – Laureatka XLII Olimpiady Biologicznej
  3. Sylwia Lubas – Laureatka XVII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
  4. Emilia Kowalewska – Finalistka LIX Olimpiady Chemicznej
  5. Katarzyna Bogusz – Finalistka XXXIX Olimpiady Geograficznej
  6. Kamil Piątek – Finalista XXXIX Olimpiady Geograficznej
  7. Łukasz Potępa – Finalista XXXIX Olimpiady Geograficznej
  8. Mateusz Mężyk – Finalista XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2013/2014 (12 olimpijczyków w 9 olimpiadach, 13 sukcesów olimpijskich)

  1. Bartosz Walkowicz – Laureat LX Olimpiady Chemicznej
  2. Kinga Pióro – Laureatka LX Olimpiady Chemicznej
  3. Sylwia Lubas – Laureatka XVIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
  4. Jakub Merchut – Laureat XL Olimpiady Historycznej
  5. Aleksandra Kowalczyk – Laureatka XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej,
    – Finalistka XXIV Olimpiady Teologii Katolickiej
  6. Paulina Dragan – Finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Angielskiego
  7. Katarzyna Bogusz – Finalistka XL Olimpiady Geograficznej
  8. Mateusz Galus – Finalista XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  9. Aleksandra Janusz – Finalistka XLIII Olimpiady Biologicznej
  10. Paweł Kwiek – Finalista LX Olimpiady Chemicznej
  11. Kamila Schenk – Finalistka XXXVII Olimpiady Języka Niemieckiego
  12. Agnieszka Stankowska – Finalistka XLIII Olimpiady Biologicznej

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2014/2015 (6 olimpijczyków w 6 olimpiadach, 6 sukcesów olimpijskich)

  1. Anna Kozioł – Laureatka XL Olimpiady Historycznej
  2. Adrian Krzemiński – Finalista XLI Olimpiady Geograficznej
  3. Kalina Tyrkiel – Finalistka XLIII Olimpiady Literatury  i Języka Polskiego
  4. Dominik Mierzwa – Finalista LXI Olimpiady Chemicznej
  5. Krystian Krakowski – Finalista LXVI Olimpiady Matematycznej
  6. Magdalena Kras – Finalistka XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2015/2016 (14 olimpijczyków w 9 olimpiadach, 1 olimpiada międzynarodowa, 15 sukcesów)

  1. Michał Wójcik– Laureat LIX Olimpiady Astronomicznej  – Laureat III miejsca
    – wyróżniony na Międzynarodowej Olimpiadzie Astronomicznej w Indiach.
  2. Adrian Krzemiński – Laureat XLII Olimpiady Geograficznej – Laureat V miejsca
  3. Filip Gawron– Laureat LXVII Olimpiady Matematycznej
  4. Jakub Węgrecki – Laureat  LXVII Olimpiady Matematycznej
  5. Katarzyna Klimek- Finalistka XX Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności
  6. Jakub Sępek- Finalista XXXIX Olimpiady Języka Niemieckiego
  7. Krzysztof Pióro- Finalista  XXXIII Olimpiady Informatycznej
  8. Monika Wilk – Finalistka XLVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
  9. Adrianna Kuta– Finalistka  XLVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
  10. Aneta Płaza – Finalistka XLVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
  11. Sara Rząca – Finalistka XLVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
  12. Maria Petelicka– Finalistka  XLV Olimpiada Biologiczna
  13. Magdalena Król– Finalistka  XLV Olimpiada Biologiczna
  14. Anna Srebro– Finalistka  XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2016/2017 (13 olimpijczyków w 6 olimpiadach, 14 sukcesów)

  1. Michał Wójcik– Laureat LX Olimpiady Astronomicznej  – Laureat II miejsca
  2. Adrian Krzemiński – Laureat LX Olimpiady Geograficznej  – Laureat II miejsca
  3. Krzysztof Pióro – Laureat LX Olimpiady Informatycznej
    Finalista  LXVIII Olimpiady Matematycznej
  4. Jakub Węgrecki – Laureat  LXVIII Olimpiady Matematycznej
  5. Grzegorz Gawryał – Finalista LX Olimpiady Informatycznej
  6. Szymon Salabura – Finalista LX Olimpiady Informatycznej
  7. Łukasz Kluska – Finalista XV Olimpiady Lingwistyki Matematycznej
  8. Filip Gawron– Finalista LXVIII Olimpiady Matematycznej
  9. Edyta Garbarz – Finalistka LXVIII Olimpiady Matematycznej
  10. Paweł Kolendo– Finalista LXVIII Olimpiady Matematycznej
  11. Mikołaj Sikora – Finalista LXVIII Olimpiady Matematycznej
  12. Przemysław Simajchel – Finalista  LXVIII Olimpiady Matematycznej
  13. Adrianna Kawula – Finalistka XXXII Olimpiady Ekologicznej