Aktualności | Stypendyści | Olimpiady i konkursy | Opiekunowie | Archiwum

Liczba uczestników Olimpiad i konkursów w roku szkolnym 2014/2015

 

 

Podsumowanie:

 

Etap szkolny                 Etap II

Olimpiady –    243       Olimpiady   – 64

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH- 21

Konkursy   –    105        Konkursy   – 28

Łącznie     –   348       Łącznie       – 113

 

Olimpiada Języka Niemieckiego

Etap szkolny- 32uczniów

Etap okręgowy:]

  1. Michał Daniec
  2. Dominik Lechowicz
  3. Oskar Koziołek
  4. Dominika Lis
  5. Agnieszka Olszówka
  6. Jakub Ptaśnik
  7. Jakub Sępek

 

Olimpiada Języka Hiszpańskiego

Etap szkolny- 3 uczniów

Etap okręgowy   Magdalena Woźniak

 

 

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Etap szkolny- 10 uczniów

Etap okręgowy:

  1. Judyta Biedroń
  2. Irena Esmund
  3. Oliwia Kawa
  4. Agnieszka Reczkowska
  5. Filip Seweryn
  6. Monika Wilk

 

Olimpiada   Literatury i Języka Polskiego

Etap szkolny- 3 uczniów

Etap okręgowy:

  1. Kalina Tyrkiel
  2. Monika Wilk

Olimpiada Języka Angielskiego

Etap szkolny- 58 uczniów

Etap okręgowy:

  1. Klaudia Meń
  2. Zuzanna Cyganowska

 

Olimpiada Języka Francuskiego

Etap szkolny- 5 uczniów

Etap okręgowy: Zuzanna Cyganowska

 

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

Etap szkolny- 2 uczniów

Etap okręgowy:

  1. Aleksandra Kosowska
  2. Ewelina Toczek

 

Olimpiada Geograficzna

Etap szkolny- 8uczniów

   Etap okręgowy:

  1. Konrad Czechowski
  2. Paweł Grabczyński
  3. Dominik Kozioł
  4. Adrian Krzemiński
  5. Karolina Pikus

 

Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Etap szkolny- 15 uczniów

Etap okręgowy:        

  1. Patryk Gniatkowski
  2. Aleksandra Imburska
  3. Szczepan Kabała
  4. Michał Orszulak
  5. Paulina Roczniak

 

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Etap szkolny- 8 uczniów

Etap okręgowy:

Szczepan Kabała

 

Olimpiada Teologii Katolickiej

Etap szkolny- 20 uczniów

Etap okręgowy

  1. Katarzyna Cich
  2. Andrzej Dudek
  3. Piotr Skotnicki

                 

 

Olimpiada Przedsiębiorczości

Etap szkolny- 2 uczniów

Etap okręgowy   Bartosz Bielat

 

Olimpiada Ekologiczna

Etap szkolny- 10 uczniów

Etap okręgowy:

  1. Oliwia Kawa
  2. Magdalena Kras
  3. Łukasz Kumięga

 

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Etap szkolny- 14 uczniów

Etap okręgowy:

  1. Maciej Budzik
  2. Katarzyna Klimek

 

 

Olimpiada Chemiczna

Etap szkolny- 10 uczniów

Etap okręgowy:

  1. Dominika Cuprian
  2. Tomasz Klocek
  3. Julia Kotyza
  4. Dominik Mierzwa
  5. Filip Staszewski

 

Olimpiada Fizyczna

Etap szkolny- 2 uczniów

Etap okręgowy:    

  1. Jakub Węgrecki
  2. Michał Wójcik

Olimpiada Matematyczna

Etap szkolny –   20 uczniów

Etap okręgowy:    

  1. Beata Czerecka
  2. Krystian Krakowski
  3. Karolina Kowal
  4. Piotr Ryndak
  5. Mikołaj Sikora
  6. Jakub Węgrecki
  7. Katarzyna Wodzińska

Olimpiada Informatyczna

Etap szkolny- 10 uczniów

Etap okręgowy:

  1. Damian Białas
  2. Dominik Hoim
  3. Bartłomiej Kmiecik
  4. Krystian Krakowski
  5. Michał Nowak
  6. Mateusz Pabian
  7. Michał Panek
  8. Jakub Węgrecki
  9. Łukasz Wroński
  10. Piotr Żurek

 

Olimpiada Astronomiczna

Etap szkolny- 1 uczeń

Etap okręgowy:    

Michał Wójcik

 

Olimpiada Historyczna

Etap szkolny- 11 uczniów

Etap okręgowy:

  1. Paulina Gabriela
  2. Anna Kozioł
  3. Arkadiusz Zbylut

 

Olimpiada Biologiczna

Etap szkolny- 5 uczniów

Etap okręgowy:

  1. Patrycja Bojdo
  2. Tomasz Maciejko- laureat okręgu

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Etap szkolny- 1 uczeń

II etap     Kamil Bajorek

 

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Etap szkolny  –                63 uczniów

Etap okręgowy:        Edyta Garbarz

Łukasz Kluska

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH   geografia

Etap III

  1. Piotr Grabczyńsk- laureat
  2. Dominik Kozioł-laureat
  3. Adrian Krzemiński- laureat
  4. Krzysztof Niedzielski-laureat

 

 

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH   chemia

Etap III

  1. Tomasz Klocek
  2. Dominik Mierzwa

 

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH   matematyka

Etap III

 

  1. Gabriel Górski
  2. Dominik Kozioł
  3. Krystian Krakowski- laureat
  4. Paweł Ryndak
  5. Piotr Ryndak- laureat
  6. Michał Zych

 

 

Junior biznesu

  1. Klaudia Mróz
  2. Wiktoria Partyka

 

Konkursy

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej UJ klasy trzecie            finał

  1. Dominika Bazuła- laureatka
  2. Dominika Cuprian- laureatka
  3. Mateusz Gochowski- laureat
  4. Ewelina Gucwa- laureatka
  5. Gabriela Gut-laureatka
  6. Piotr Foszcz- laureat
  7. Katarzyna Jantas- laureatka
  8. Karolina Korus- laureatka
  9. Julia Kotyza
  10. Łukasz Kumięga- laureat
  11. Katarzyna Kumorowska – laureatka
  12. Filip Łątka-laureat
  13. Dominik Mierzwa
  14. Mateusz Nowak- laureat
  15. Barbara Niemiec
  16. Jakub Ratusznik- laureat
  17. Krzysztof Szaluś
  18. Michał Zych- lauret

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Chemicznej UJ klasy drugie finał

  1. Daria Cich
  2. Kamil Dorecki]
  3. Ewa Gacoń
  4. Konrad Jakubowski
  5. Kamil Jasak
  6. Katarzyna Klimek
  7. Joanna Król
  8. Paulina Łuczkowiec
  9. Agnieszka Myszka
  10. Klaudia Meń
  11. Daria Ocłoń
  12. Ewelina Plebanek
  13. Anna Sysło
  14. Maksymilian Szatko
  15. Zuzanna Ważny
  16. Małgorzata Zielińska

 

Podkarpacki Konkurs Chemiczny im Łukasiewicza

Etap finałowyZuzanna Ważny

XXIII Ogólnopolski Konkurs Chemiczny dla młodzieży szkół średnich   zorganizowany przez

Wydział Chemiczny Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Oddział Gliwicki Polskiego Towarzystwa Chemicznego

 

Etap finałowy

  1. Dominika Cuprian
  2. Dominika Lis
  3. Dominik Mierzwa- laureat
  4. Filip Staszewski

 

 

IX Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

zorganizowany przez Uniwersytet Śląski, Instytut Chemii

 

Etap finałowy

  1. Dominika Cuprian
  2. Katarzyna Jantas
  3. Dominik Mierzwa – laureat
  4. Kasper Kądzielawa