Nie bądź obojętny – POMAGAJ

Dnia 1 czerwca organizatorzy  projektu społecznego „ Nie bądź obojętny – POMAGAJ” wraz z pomocą Samorządu Uczniowskiego III LO w Tarnowie  zorganizowali koncert charytatywny na rzecz ośrodka preadopcyjnego „Tuli-Luli” . Trafiają tam  niemowlęta do 1 roku , którymi nie mogą bądź nie chcą zajmować się ich biologiczni rodzice. Mieszkańcy Tuli Luli wkroczyli w życie z największą z możliwych traum – porzucenia, któremu niekiedy towarzyszy niepełnosprawność lub choroba. Trafiając do Tuli Luli zostały otoczone opieką i miłością. Właśnie w takiej atmosferze czekają na swoją adopcję, na kogoś kto ich bezwarunkowo pokocha.

Z koncertem na którym mogli zaprezentować się młodzi artyści był połączony kiermasz ciast upieczonych przez naszych uczniów.
Cały dochód z koncertu oraz ze sprzedaży ciast zostanie przekazany na konto ośrodka „Tuli-Luli”.

Fotorelacja autorstwa Oli Sikory.