Wystawa fotograficzna naszych uczniów.

W codziennej pogoni mijamy ludzi, miejsca, wydarzenia i sytuacje zupełnie nic o nich nie wiedząc. Biegnąc przez tarnowski rynek na specjalnych planszach można oglądać wystawę, która jest owocem FOTOmaratonu TTF rozgrywanego w maju 2012 w naszej szkole. Zobaczyć można tam prace młodych fotografików także waszych koleżanek i kolegów uczniów 3 liceum.

Tych którym fotograficznych wrażeń będzie mało zachęcamy do odwiedzenia Tarnowskiego Centrum Kultury, w którym to oglądać można wystawę jubileuszową Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego w związku z obchodami 80-lecia. W TCK w sali adeptów zobaczycie także zdjęcia naszych uczniów. Serdecznie zapraszamy!

Poniżej prezentujemy zdjęcia z otwarcia wystawy plenerowej. Autorem zdjęć jest Przemek Rura: