WYNIKI KONKURSU „NAJLEPSZY ANGLISTA III LO”

1.Andrzej Pustelnik 2a
2.Oliwia Jarosz 3f
3.Magdalena Pieprzak 3f
Zwycięskiej trójce gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym wydaniu konkursu. Z w/w trójką skontaktujemy się w celu przekazania nagród książkowych.
Organizatorki konkursu: Halina Wrońska i Małgorzata BarnaśDnia 23 kwietnia 2013 został przeprowadzony w naszej szkole konkurs pod nazwą „Najlepszy Anglista III LO”. W konkursie wzięło udział 35 osób z klas I – III. Oto najlepsza trójka z języka angielskiego:

1.Andrzej Pustelnik 2a

2.Oliwia Jarosz 3f