I Ty możesz zostać Św. Mikołajem

Kolejny już rok Radio RDN Małopolska organizuje akcję charytatywną pod nazwą „I Ty możesz zostać Św. Mikołajem”.

W tym roku do akcji przyłączyła się też klasa II E III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Tarnowie, zachęcona przez wychowawcę klasy -€“ Panią  Dorotę Lasko.

Dzięki temu, że klasa II E zaprosiła pozostałych uczniów szkoły do zostania Św. Mikołajem, udało się przygotować 50 paczek dla ciężko i długotrwale chorych dzieci, które niejednokrotnie miesiącami przebywają w Szpitalu dziecięcym w Prokocimiu.  Wszystkie paczki zostaną dostarczone do siedziby Radia RDN Małopolska przez uczniów klasy II E w poniedziałek, 2 grudnia br.  Z tej okazji uczniowie zostali zaproszeni do wzięcia udziału w audycji radiowej o godz. 9.30, gdzie będą mieli okazję opowiedzieć o przebiegu akcji w naszej szkole.

9 grudnia paczki zostaną dostarczone do dzieci do szpitala w Prokocimiu.