Szkolny konkurs języka angielskiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie języka angielskiego, który odbędzie się 15 kwietnia (wtorek) o godz. 7.30 w salach nr 6 i 7. Konkurs będzie miał formę pisemnego testu i będzie trwał jedną godzinę lekcyjną. Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: konkursnajlepszyanglista3lo@interia.pl. W temacie prosimy wpisać: imię, nazwisko i klasę.
Konkurs organizują: p. Halina Wrońska i p. Elżbieta Nykiel.

Konkurs organizują: p. Halina Wrońska i p. Elżbieta Nykiel.