DZIEŃ ZDROWEGO ŻYWIENIA W III LO!

W dniu 20 listopada 2014r. odbędzie się w naszej szkole Dzień Zdrowego Żywienia realizowany w ramach projektu AKTYWNA SZKOŁA-AKTYWNY UCZEŃ.

Już od godziny 8:15 uczniowie naszej szkoły będą mieli okazję zdrowo wzbogacić swoją dietę, a także zapoznać się z „metryczką” oferowanych produktów. Ale to nie wszystko. Proponujemy cykl porad żywieniowych oraz zapoznanie z zasadami zbilansowanego odżywiania. Chętni będą mogli określić swój BMI. Jednocześnie zachęcamy, aby tego dnia zadbać szczególnie o swój organizm.
TO SIĘ NAPRAWDĘ OPŁACA!
Serdecznie zapraszamy!
Organizatorem akcji jest klasa IIB wraz z opiekunem.

TO SIĘ NAPRAWDĘ OPŁACA!

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorem akcji jest klasa IIB wraz z opiekunem.