Dzień Sportu Szkolnego

1 czerwca 2015 r. (poniedziałek) nauczyciele wychowania fizycznego w porozumieniu z Dyrekcją planują zorganizować Dzień Sportu Szkolnego.

W ramach tej imprezy wszyscy uczniowie Naszej Szkoły wezmą udział   w biegach przełajowych, które odbędą się na stadionie sportowym „Błękitni” przy ul. Piłsudskiego.

Przewidywany harmonogram Dnia Sportu:

• lekcje od godz. 7.30 – 9.05 odbywają się według planu;

• 9.10: uczniowie klasami wychodzą na stadion pod opieką wyznaczonych nauczycieli;

• zajęcia na stadionie:
  • godz. 10.00: start do I biegu – kategoria: dziewczęta I klasy,
  • 10.20: start do II biegu – kategoria: chłopcy I klasy,
  • 10.40: start do III biegu – kategoria: dziewczęta II klasy,
  • 11.00: start do IV biegu – kategoria: chłopcy II klasy.
  • 11.20: mecz piłki nożnej chłopców: reprezentacja klas I vs reprezentacja klas II – pozostali uczniowie kibicują grającym.

• 12.15: zakończenie Dnia Sportu i powrót do szkoły pod opieką wyznaczonych nauczycieli

UWAGA: W PRZYPADKU NIEKORZYSTNYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH ZAWODY MOGĄ ZOSTAĆ ODWOŁANE – UCZNIOWIE POZOSTAJĄ W SZKOLE,      A ZAJĘCIA LEKCYJNE ODBYWAJĄ SIĘ WEDŁUG PLANUL