Do 20 CZERWCA trwa nabór do VI edycji PROGRAMU STYPENDIALNEGO, do którego aplikować mogą tegoroczne maturzystki, które wybierają się na studia na jednej z 25 uczelni technicznych oraz 10 najlepszych uniwersytetów. Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel. Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które……

Stypendium szkolne może otrzymać uczeń mieszkający na terenie Miasta Tarnowa znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów na osobę w rodzinie oraz innych okoliczności uzasadniających przyznanie pomocy materialnej takich jak bezrobocie, niepełnosprawność, ciężka lub długotrwała choroba, wielodzietność itp. WNIOSKI PROSZĘ SKŁADAĆ U PEDAGOGA SZKOLNEGO (można je wydrukować w bibliotece szkolnej lub pobrać u pedagoga szkolnego). Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Urzędu Miasta Tarnowa.