KONKURS PIOSENKI BAJKOWEJ

Konkurs Piosenki Bajkowej odbędzie się w trakcie finału akcji „Pakiet-Życie” 18.03.2019 r. (poniedziałek).

„Pakiet-Życie to projekt społeczny realizowany w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Ma on na celu promocję Honorowego Dawstwa Krwi, Szpiku i Organów. Chcemy dać możliwość bezpośredniej pomocy – w trakcie finały akcji będzie można w jednym miejscu oddać krew, zarejestrować się w bazie Potencjalnych Dawców Szpiku DKMS oraz otrzymać Oświadczenie Woli.

Nowotwory, wyniszczone organy i inne choroby to tematy bardzo poważne i często przytłaczające. Dlatego chcemy, aby ten dzień przebiegł (mimo wszystko !) w miłej i pogodnej atmosferze (można by wręcz powiedzieć, że w dziecięcej radości) – bo przecież ratowanie innych to WSPANIAŁA, przynosząca RADOŚĆ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĘ sprawa !

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym konkursie! Do wygrania wspaniałe nagrody – m.in. nagroda gwarantowana – zwolnienie z pytania w wybranym przez ucznia dniu i wiele niespodzianek!

Regulamin Konkursu Piosenki Bajkowej

1.Tematem konkursu są piosenki z filmów animowanych/bajek (Disney, Pixar, Dreamworks itp.)

2. Konkurs kierowany jest do uczniów III LO.

3. Występować można solo, w duetach oraz zespołach.

4 .Dopuszczalny jest każdy rodzaj akompaniamentu (lub jego brak).

5. Oceniane będą:

-umiejętności muzyczne,

-dobór repertuaru,

-dykcja i interpretacja utworu,

-oryginalność pomysłu,

-ogólny wyraz artystyczny.

Dodatkowe punkty będzie można otrzymać za strój tematycznie związany z wybranym przez siebie utworem.

6.Utwory można wykonywać w języku polskim oraz angielskim.

7.Zgłoszenia należy przesyłać do Justyny Kłos-Kufel z klasy 2H do 13.03.2019 r. Musi ono zawierać:

-imię, nazwisko oraz klasę wykonawcy,

-tytuł piosenki oraz bajki/filmu z którego pochodzi.

Obrazek wyróżniający: https://pixabay.com/pl/illustrations/bajki-dziewczyna-dziecko-fantasy-1732488/