ORGANIZACJA DNIA SPORTU SZKOLNEGO

W związku z planowanym w terminarzu pracy szkoły Dniem Sportu przedstawiamy harmonogram działań w dniu 31 maja 2019 r. (piątek):

1. Klasy pierwsze i drugie mają zajęcia wg planu na 1. i 2. godzinie lekcyjnej.

Jeżeli dana klasa/grupa zaczyna zajęcia od lekcji 3., wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły na godz. 9.10.

1. Nauczyciele uczący na lekcji 3. w danej klasie sprawdzają obecność.
  2. O godz. 9.20 WSZYSCY uczniowie pod opieką nauczycieli przechodzą na stadion lekkoatletyczny przy ul. Piłsudskiego (za Parkiem Wodnym)
  3. 10.00 – rozpoczęcie imprezy na stadionie:
  • mecz piłki nożnej;
  • konkurs na najlepiej dopingującą klasę;
  • mini-zawody lekkoatletyczne: sztafety 4x100m oraz biegi na 800 m;
  • trening interwałowy- HIIT;
  • pierwsza pomoc przedmedyczna.

Zakończenie imprezy planowane jest o godz. 12.30, zastrzegana jest  możliwość dokonania niewielkich zmian w harmonogramie.

Obecność wszystkich uczniów jest obowiązkowa.

PO ZAKOŃCZENIU IMPREZY KLASY KONTYNUUJĄ ZAJĘCIA OD 7. LEKCJI (GODZ. 13.00)

UWAGA: W przypadku złej pogody zajęcia będą prowadzone przez cały dzień zgodnie z planem lekcji.

W sali gimnastycznej odbędą się wtedy: mecz piłki nożnej, trening interwałowy

oraz pokaz pierwszej pomocy.

OSTATECZNA DECYZJA O ZAJĘCIACH NA STADIONIE  ZOSTANIE PODJĘTA W PIĄTEK, 31 MAJA,

W TRAKCIE DRUGIEJ GODZINY LEKCYJNEJ.

Obrazek wyróżniający: gymnast-stick-man-2353968_960_720