JĘZYK NIEMIECKI W GRUPIE INNOWACYJNEJ – ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

Szanowani Państwo, Drodzy Uczniowie,

uprzejmie informujemy, iż w  naszej szkole istnieje możliwość nauki języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym w grupie innowacyjnej przygotowującej do uzyskania międzynarodowych certyfikatów Instytutu Goethego na poziomie A2 oraz B1.

Do grupy szczególnie zapraszamy uczniów, którzy w szkole podstawowej i gimnazjum uzyskali certyfikaty na poziomie A1/ A2.

W grupie uczniowie poznają struktury egzaminów, a treści językowe wykraczają poza podstawę programową. Grupa innowacyjna to 2 godziny zajęć z godzin podstawy programowej oraz 2 godziny dodatkowych zajęć grupy innowacyjnej.

Takie zestawienie daje konkretne rezultaty. W obecnych klasach drugich na 9 uczniów z grupy innowacyjnej już 5 uzyskało certyfikat na poziomie B1.

W razie wyrażenia chęci do nauki w tejże grupie prosimy o kontakt z sekretariatem (lista osób chętnych w sekretariacie) oraz nauczycielem prowadzącym p. Agnieszką Juśko (centrumbibl.tarnow@gmail.com ) do dnia 15 lipca 2019 r.