UPOLUJ SWOJĄ KSIĄŻKĘ!

W dniach od 2 do 30 listopada biblioteka naszej szkoły bierze udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej portalu czytaj.pl

Przez cały listopad będziecie mieć bezpłatny dostęp do super e- książek.

Już niedługo w szkole pojawią się plakaty z okładkami 12 książkowych bestsellerów i kodem QR. Po zeskanowaniu przy pomocy smartfona, otrzymacie miesięczny, darmowy dostęp do książek w formie e- booka i audiobooka.

Już dziś możecie zostać ambasadorami tej akcji!!!

Jeżeli chcielibyście promować czytanie wśród znajomych to do 18 października można zgłosić się po darmową koszulkę z kodem dającym w listopadzie dostęp do 12 bestsellerów!

Wejdź na stronę http://ambasador.czytajpl.pl i zgłoś się jeszcze dziś!

Koszulkę zaprojektował sam Jan Kallwejt!

Zobaczcie jak uczniowie promują akcję CZYTAJ.PL!

Zapraszamy również do śledzenia informacji na FB, ponieważ projekt zostanie wsparty szeroka kampanią promocyjną i zaproszono do niej najpopularniejszych polskich youtuberów. Zaplanowano również konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Bliższe informacje w bibliotece 🙂