DZIEŃ OTWARTY W MWSE W TARNOWIE

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie zaprasza 13 marca 2020 r. na Dzień Otwarty.

W tym dniu uczestnicy będą mogli wysłuchać następujących wykładów, które poprowadzą nauczyciele akademiccy Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej:

• godz. 10.00 dr Renata Smoleń: Znaczenie kompetencji osobowych w pracy pedagoga,
  • godz. 11.00 dr inż. Anna Wojtowicz: Kreatywność w gospodarce opartej na wiedzy,
  • godz. 12.00 prof. dr hab. Leszek Kozioł: Rola uczelni w kształtowaniu profesjonalizmu studentów.

Oprócz wykładów otwartych uczniowie będą mieli możliwość uzyskania szczegółowych informacji na temat oferowanych kierunków studiów oraz specjalności, warunków studiowania, a także zasad rekrutacji.

Dodatkowo będzie można skorzystać z pomocy w zakresie wyboru  zawodu, określenia swoich kompetencji i zainteresowań, uzupełnienia kwalifikacji zawodowych, wyboru kierunku kształcenia.

Podczas Dnia Otwartego koordynator Programu Erasmus Plus przedstawi ofertę Uczelni w zakresie wyjazdów w ramach programu Erasmus +.

Oferta edukacyjna uczelni