Warsztaty CHMURA 17-19 kwietnia – odwołany

Drodzy uczniowie,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, który         ze względów bezpieczeństwa rekomenduje odwoływanie lub przeniesienie imprez w przypadku gdy istnieje ryzyko zagrożenia zdrowia uczestników, informuję, iż na chwilę obecną odwołujemy warsztaty zaplanowane w terminach:

• I TERMIN: 27-29 marca 2020 r.
  • II TERMIN: 3-5 kwietnia 2020 r.
  • III TERMIN: 17-19 kwietnia 2020 r.

Podejmujemy kroki i dokładamy wszelkich starań, aby warsztaty odbyły się w terminach późniejszych, tj. byłyby to terminy jesienne. Niemniej jednak, w związku z tym, iż jesteśmy związani zobowiązaniami  z Wykonawcą, który zajmuje się realizacją warsztatów od strony logistycznej oraz koniecznością ustalenia i potwierdzenia z uczelniami – o ostatecznych terminach będziemy informować w odrębnych wiadomościach e-mailowych.

———————————————————————————————————————————-

Drodzy Uczniowie

Informuję, że są już wstępne wyniki rekrutacji na wyjazd w ramach MCHE. Uczniowie, którzy złożyli wnioski proszeni są o kontakt z sekretariatem  III LO.

Można zapisywać się na  zajęcia z:

1.chemii PWSZ

2. matematyka z elementami rachunkowości

3. j.niemiecki UP

4. j.francuski UP

na tych obszarach są wolne miejsca.

Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania” organizuje naukowe warsztaty weekendowe dla uczniów szkół uczestniczących w projekcie.

TERMIN: 17-19 kwietnia 2020 r.

Obszar tematyczny Uczelnia
rozwijanie umiejętności pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy

Uniwersytet Jagielloński

biologia
geografia
prawo
informatyka Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej (WSTiE)
informatyka

Akademia Górniczo-Hutnicza

fizyka
język angielski Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
chemia
język angielski

Uniwersytet Pedagogiczny

język niemiecki
język francuski
przedsiębiorczość

Uniwersytet Ekonomiczny

matematyka z elementami rachunkowości
Chemia Politechnika Krakowska
Biologia Uniwersytet Rolniczy

W związku z powyższym, w celu zgłoszenia   na poszczególne obszary tematyczne, prosimy zainteresowanych uczniów o kontakt z sekretariatem, gdzie będzie można pobrać stosowne dokumenty rekrutacyjne.

Ostateczny termin rekrutacji uczniów upływa 13 lutego 2020 roku.

Zajęcia są nieodpłatne. Koszt transportu, noclegu, wyżywienia pokrywa organizator.

chmura Regulamin rekrutacji_kwestionariusz01.2020 kwiecień