OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Jeszcze masz czas , aby zapisać się i wziąć udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości.

Wszyscy chętni i zmotywowani do działania muszą się zgłosić do 7 listopada (sobota), poprzez e- dziennik do pani dr Małgorzaty Honkisz.

Zważywszy na nieprzewidywalność sytuacji epidemicznej w kraju w ramach 16. edycji Olimpiady TEST ELIMINACJI SZKOLNYCH zawodnicy napiszą ONLINE na specjalnie tworzonych podczas rejestracji Indywidualnych Kontach Zawodników. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na stronie Olimpiady.

Hasło przewodnie tegorocznej Olimpiady to  „Biznes w uwarunkowaniach zrównoważonego rozwoju”

ZOBACZ LITERATURĘ POLECANĄ DO OLIMPIADY

Olimpiadę współorganizuje pięć największych polskich uczelni ekonomicznych: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz Uniwersytety Ekonomiczne w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

W program zaangażowani są wspaniali partnerzy, m.in.: Narodowy Bank Polski, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Ministerstwo Edukacji Narodowej, a także wielu innych

Laureaci Olimpiady Przedsiębiorczości uzyskują specjalne uprawnienia w postępowaniach kwalifikacyjnych na uczelnie współorganizujące Olimpiadę oraz sprzęt cyfrowy.

W przygotowaniach do zawodów uczestnicy oraz nauczyciele (opiekunowie merytoryczni) mogą korzystać z otwartych zasobów bogatej BAZY WIEDZY. Istotną rolę wspierającą i wyrównującą szanse udziału w kolejnych stopniach zawodów pełnią PROJEKTY TOWARZYSZĄCE.

Organizatorzy przygotowali dla Was bazę wiedzy, którą tworzą testy z poprzednich edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, w formie plików do pobrania, w formie interaktywnej do rozwiązywania na komputerze oraz w formie aplikacji na smartfony oraz kursy e-learningowe. Wszystko jest dostępne na stronie Olimpiady.

ZAPRASZAMY!

Leave a Reply