Odbyły się studniówki klas maturalnych [FILMY, ZDJĘCIA]

15 stycznia br. odbyła się studniówka klas 3 Bg, 3 Cg i 3 Fg w pięknym lokalu „Brzozowy Dworek” w Woli Rzędzińskiej. Tydzień wcześniej bawili się tam maturzyści 3 Ag, 3 Dg, 3Eg i 3Gg.

– Do końca nie byliśmy pewni, czy uda się przeprowadzić studniówkę, czy nie nastąpią kolejne restrykcje związane z przeciwdziałaniem pandemii. Na szczęście nic takiego nie nastąpiło, więc bardzo cieszymy się, że dzięki życzliwości Dyrekcji i rodziców mogliśmy tę zabawę zorganizować – mówią wszyscy maturzyści.

Obawy uczniów były uzasadnione, tym bardziej, że nie wszystkie szkoły średnie w Tarnowie zdecydowały się uczcić 100 dni do egzaminu dojrzałości w ten sposób.

– Na szczęście niczego nie zabrakło: ani tradycyjnego poloneza, ani wzruszających przemówień Dyrekcji szkoły, ani wielkiego toastu! Z pewnością zapamiętam ten bal na długo. Było świetnie! – wspomina uczennica klasy 3 Cg Kamila Adamik.

Także Ania Lech z klasy 3 Bg uważa, że bal studniówkowy A.D. 2022 był bardzo udaną imprezą.

– Szczególne wrażenie wywarł na mnie dostojny staropolski taniec – polonez, którym rozpoczęliśmy uroczystość. Po raz pierwszy od dłuższego czasu cała społeczność szkolna spotkała się w nieco odmiennej niż zwykle sytuacji. Mogliśmy razem serdecznie porozmawiać, a także wspólnie bawić się. Atmosfera balu sprawiła, że wszyscy – Profesorowie, rodzice oraz my, uczniowie, poczuliśmy się jedną, wielką, szkolną rodziną. Myślę, że te chwile pozostaną w naszej pamięci na całe życie – mówi Ania.

Zapraszamy do obejrzenia filmów, na których klasy 3 Bg, 3 Cg i 3 Fg wykonują poloneza, a także do oglądnięcia zdjęć w naszej fotogalerii – KLIKNIJ TUTAJ.  Fot. ks. Marian Kostrzewa

 

 

Skip to content