Dzień Otwarty Szkoły – podziękowania [ZDJĘCIA]

Witamy serdecznie,

bardzo gorąco dziękujemy wszystkim Koleżankom i Kolegom, którzy pomogli nam kolejny raz w przeprowadzeniu Dnia Otwartego Szkoły.

Dziękujemy za zaangażowanie, zmotywowanie uczniów do działania, a przede wszystkim za poświęcony czas na przygotowanie oraz koordynowanie działań w poszczególnych salach w tym dniu.

Jesteśmy bardzo podbudowane postawą i chęcią do działania naszych uczniów, którzy stanęli na wysokości zadania, dzięki czemu wszystko przebiegło sprawnie i bez większych komplikacji.

Jesteśmy ogromnie wdzięczne za słowa wsparcia i mimo ogromnego zmęczenia, wiemy, że takie działania mają sens i zbieramy pomysły na przyszły rok szkolny.

Dziękujemy,
Monika Kocoł
Agnieszka Filipczuk
Aneta Szupińska