Szanowni Państwo,
przypominamy, że w czwartek, 26 października 2023 r. w godz. od 17.00 do 18.30. w naszej szkole odbędą się konsultacje dla Rodziców/ Opiekunów prawnych Uczniów klas I – IV.
Dyrekcja, nauczyciele, panie pedagog i pani psycholog będą oczekiwać Państwa w wyznaczonych salach lekcyjnych (szczegółowa informacja poniżej).
Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców/Opiekunów prawnych!
GABINET DYREKTORA
MATEMATYKA
p. Ryba Jan
GABINET WICEDYREKCJI
JĘZYK ŁACIŃSKI W MEDYCYNIE
p. Ważna Małgorzata
GEOGRAFIA
p. Łabno Tadeusz
SALA NR 2 (sala w przyziemiu przy szatniach)
ZAJĘCIA REWALIDACYJNE
p. Barnaś Marzena
p. Burnat Krzysztof
p. Grys Edyta
p. Kuczek Katarzyna
p. Szumlańska Hanna
GABINETY SPECJALISTÓW
p. Stach Dorota – pedagog specjalna
p. Małgorzata Rozenbajgier – psycholog szkolna
SALA NR 3 (parter po lewej stronie wejścia głównego)
BIOLOGIA
p. Borowicz Bernadeta (wychowawczyni: kl. III D)
p. Jurasz Dominika (wychowawczyni: kl. II B)
p. Słowek Beata
SALA NR 5 (korytarz u góry przy sali gimnastycznej)
JĘZYK POLSKI
p. Czarnik Agnieszka (wychowawczyni: kl. IV D)
p. Janus Bożena
p. Mikosińska Marta (wychowawczyni: kl. II G)
SALA NR 6 (korytarz u góry przy sali gimnastycznej)
JĘZYK POLSKI
p. Mitka Elżbieta
p. Ślęzak Jarosław
p. Ziewacz Agnieszka (wychowawczyni: kl. II H)
SALA NR 11 (I piętro po prawej)
CHEMIA
p. Golonka Krzysztof (oraz filozofia) (wychowawca: kl. I B)
p. Lada Agata
p. Rybak Karolina
BIBLOTEKA SZKOLNA (I piętro po prawej)
p. Godek Beata
p. Rzeszutko Bernadeta
SALA NR 13 (I piętro po prawej)
HISTORIA
p. Jewuła Łukasz (wychowawca: kl. II A)
p. Kowal Janusz (oraz Hit i WOS)
p. Matura Piotr (oraz HiT, wiedza o Polsce i prawie) (wychowawca: kl. II i)
SALA NR 14 (I piętro po prawej)
JĘZYK HISZPAŃSKI
p. Kuczyńska – Babiec Jowita
p. Kurzawska Sylwia (wychowawczyni: kl. IV C)
JĘZYK NIEMIECKI
p. Bukartyk Andrzej
p. Kobielski Jacek (oraz gra w szachy)
SALA NR 17 (I piętro po lewej)
HISTORIA
p. Płonka Krzysztof (oraz HiT) (wychowawca: kl. III F)
p. Suchodolska Edyta (oraz HiT)
SALA NR 18 (I piętro po lewej)
GEOGRAFIA
p. Dobrzańska Wiktoria
p. Kukułka Piotr
p. Kurtyka Dominika
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, EKONOMIA W PRAKTYCE, BIZNES I ZARZĄDZANIE
p. Honkisz Małgorzata
SALA NR 19 (I piętro po lewej)
JĘZYK FRANCUSKI
p. Widomska Monika (ORAZ PLASTYKA, HISTORIA SZTUKI) (wychowawczyni: kl. IV G)
JĘZYK ROSYJSKI
p. Gawelowicz Maria
JĘZYK WŁOSKI
ks. Lorek Jan
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
p. Pałach – Niziołek Jolanta
SALA NR 20 (II piętro po prawej)
MATEMATYKA
p. Furmańska Agnieszka
p. Godek Małgorzata
p. Miś Barbara
p. Woskowicz Ewa (wychowawczyni: kl. I G)
SALA NR 21 (II piętro po prawej)
MATEMATYKA
p. Radwański Marcin (oraz brydż sportowy)
p. Srebro Danuta
p. Woźniak Natasza (wychowawczyni: kl. III G)
SALA NR 22 (II piętro po prawej)
FIZYKA
p. Kajmowicz Bożena (wychowawczyni: kl. II F)
p. Lasko Adam
p. Ogar Zbigniew
SALA NR 23 (II piętro po prawej)
INFORMATYKA
p. Plebanek Leon (wychowawca: kl. II E)
p. Sobczak Tomasz (wychowawca: kl. IV E)
p. Zieliński Robert
SALA NR 25 (II piętro po prawej)
WYCHOWANIE FIZYCZNE
p. Chwistek Filip (wychowawca: kl. IV A)
p. Kocoł Krzysztof (wychowawca: kl. IV F)
p. Lasko Dorota (wychowawczyni: kl. II D)
SALA NR 26 (II piętro na końcu korytarza na wprost)
WYCHOWANIE FIZYCZNE
p. Solarz Aldona
p. Tkaczyk – Szwed Barbara (wychowawczyni: kl. I D)
p. Wałaszek Ewa (wychowawczyni: kl. I A)
p. Żołyniak Jelena
SALA NR 27 (II piętro po lewej)
RELIGIA
ks. Kostrzewa Marian
s. Michna Małgorzata
p. Życzkowska Kinga
ETYKA
p. Morys – Wróbel Dorota
SALA NR 28 (II piętro po lewej)
JĘZYK ANGIELSKI
p. Barnaś Małgorzata (wychowawczyni: kl. I F)
p. Filipczuk Agnieszka (wychowawczyni: kl. II C)
p. Kowal Agata
p. Nowak Edyta (wychowawczyni: kl. I H)
p. Reiner Beata (wychowawczyni: kl. III E)
SALA NR 29 (II piętro po lewej)
JĘZYK ANGIELSKI
p. Prodanowska Jolanta (wychowawczyni: kl. III B)
p. Szupińska Aneta (wychowawczyni: kl. III C)
p. Uchwat – Zaród Dorota
p. Wańczyk Katarzyna (wychowawczyni: kl. IV B)
p. Wrońska Halina (wychowawczyni: kl. I