15.11.2023 r. w środę, o godz. 11.00 odbędzie się etap szkolny XXXIV Olimpiady Teologii Katolickiej.
Zapraszamy zgłoszonych wcześniej uczestników do następujących sal:
Sala nr 3 – ks. mgr lic. Marian Kostrzewa
- Augustyn Nadia
- Bąk Jakub
- Chrupek Mateusz
- Cichy Igor
- Cudak Natalia
- Czosnyka Maja
- Czupryna Nikola
- Derżko Franciszek
- Gawron Bartłomiej
- Gądek Zuzanna
- Jeż Mariola
- Juras Julia
- Klimaj Izabela
- Kowalska Aleksandra
- Kubala Zuzanna
- Łagowski Franciszek
- Łuszcz Maciej
- Majchrowicz Igor
- Małek Bartosz
- Misiura Julia
- Mitkowska Jagoda
- Morawski Kacper
- Niemiec Nina
- Pękala Natalia
- Pindral Aleksandra
- Płaneta Weronika
- Podgórski Hubert
- Podraza Jagoda
- Pytel Kamil
- Rodak Gabriela
- Segesdy Gabriella
- Sęk Piotr
- Sieroń Gabriela
- Słowik Karolina
- Tryba Emilia
- Walczak Patryk
- Wójcik Lena
- Zięba Mikołaj
OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
Sala nr 28 – p. mgr Dominika Drąg
- Bartoń Weronika
- Ciężadło Maciej
- Ciurej Magdalena
- Duda Marek
- Eljasz Weronika
- Gajdur Kacper
- Glazer Bartłomiej
- Główczyk Aleksandra
- Gromadzka Aleksandra
- Jarosz Jakub
- Kalita Wojciech
- Kraierskyi Andrii
- Kudroń Dawid
- Ledziński Patryk
- Liro Adrianna
- Łoboda Filip
- Migda Magdalena
- Mleczko Filip
- Mróz Kamil
- Nosek Kacper
- Osika Mikołaj
- Patla Jakub
- Pinas Filip
- Płoskonka Miłosz
- Porębski Wiktor
- Prokop Bartosz
- Różycki Jakub
- Schab Szymon
- Słowik Wiktor
- Solak Wiktoria
- Stanisz Zofia
- Urban Amelia
- Urban Eliza
- Żak Róża
OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ
Sala nr 29 – p. dr Małgorzata Rozenbajgier
- Caban Wiktor
- Dobek Jowita
- Drewko Adrian
- Gawłowicz Milena
- Gomułka Anita
- Grzyb Karolina
- Janik Bartłomiej
- Kisiel Kinga
- Kobak Oliwia
- Kulas Mikołaj
- Kupiec Paweł
- Kurpiel Karolina
- Lechowicz Martyna
- Leśniak Ola
- Macheta Zuzanna
- Mendys Wojciech
- Mróz Oliwier
- Nosal Piotr
- Osika Maria
- Palka Katarzyna
- Pałeczka Julia
- Pawlik Szymon
- Pawłowska Anna
- Potemba Mateusz
- Przybyło Antoni
- Puzio Krzysztof
- Siedlik Wiktoria
- Sobota Wiktor
- Szczęch Jakub
- Szpila Grzegorz
- Tobiasz Piotr
- Wójcik Wiktoria
- Zdebska Emilia
- Zdziebko Szymon
- Zieliński Maciej