🏀 Od Mistrzostwa Tarnowa po srebro Małopolski! 🏀
Z pewnym opóźnieniem (ale jednak!) chcemy pochwalić się jednym z największych sukcesów sportowych naszej szkoły w mijającym roku szkolnym. Największe osiągnięcie spośród wszystkich gier zespołowych wywalczyła reprezentacja koszykarek. Dziewczęta najpierw zdobyły tytuł Mistrzyń Tarnowa, następnie triumfowały w turnieju powiatowym w Brzesku, by ostatecznie sięgnąć po srebrny medal Mistrzostw Małopolski Szkół Ponadpodstawowych! Choć apetyt był jeszcze…





